Tinklinio čempionai vilniečiai finale vėl testuos Šiaulių klubą

Flamingo Volley nuotr.

Dvidešimtmečio jubiliejų minintis „Vilniaus kolegija-Flamingo Volley“ klubas sėkmingai siekia apginti geriausių šalies tinklininkų vardą. Miesto tinklininkai be didesnių sunkumų žengė į Lietuvos tinklinio čempionato finalą, įvyksiantį Šiauliuose. „Vilniaus kolegija-Flamingo Volley“ tinklininkai serijoje iki trijų pergalių nepasigailėjo (3:0) Raseinių „Norvelitos“ komandos.

Kitame pusfinalyje, taip pat be trikdžių (3:0), triumfavo vicečempionų klubas „Elga-Master Idea-SM Dubysa“, kelią į finalą užtverdami Kelmės „Etovio“ vyrams.

Vyrų tinklinio lygos čempionai „Vilniaus kolegija-Flamingo Volley“ varžovams neleido pagalvoti apie nukarūnavimą. Nors ir žaidė išvykoje, vilniečiai paskutinėse serijos rungtynėse laikėsi tvirtai ir pasiekė trečiają pergalę serijoje prieš raseiniškius 3:0 (25:13, 25:23, 25:10).

„Vilniaus kolegija-Flamingo Volley“ taškus pelnė: Artūras Vasiljevas - 9, Lukas Každailis – 8 , Martynas Miliukas, Robertas Juchnevičius – po 7.

„Norvelitai“ taškus pelnė: Gytis Antanavičius – 6, Audrius Knašas – 5.

Lietuvos vyrų tinklinio čempionato finalas įvyks balandžio 8-9 d. - Šiauliuose, „Šiaulių“ arenoje.

Finale susirungs „Vilniaus kolegija-Flamingo Volley“ ir šeimininkai - „Elga-Master Idea-SM Dubysa“ tinklininkai.

Moterų čempionato finaluose kovoje dėl bronzos rungis Vilniaus komanda „SM Tauras-Claire-VTC“.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.