Pasaulinę autizmo dieną Žvėryno tiltas nušvis mėlynai

Balandžio 2-ąją Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai" balandžio 2-ąją kviečia į autizmo supratimo dienos minėjimą. Pagerbiant autizmu sergančius žmones, organizacija ,,Autism speaks“ šią dieną kviečia prisijungti prie akcijos viso pasaulio miestus ir mėlynai apšviesti įvairius miestų objektus, skleidžiant žinią apie pasaulinę autizmo dieną.

Šią dieną  pasaulyje daugiau nei įprastai kalbama apie autizmą – raidos sutrikimą arba būklę, būdingą daugiau nei 1 procentui žmonių populiacijos. Vilnius prisijungia prie akcijos sekmadienio vakarą (apie 20:30 val.), mėlynai apšviesdamas Žvėryno tiltą ir kviesdamas į renginius Planetariume.

Šių metų šūkis – kartu griaukime kliūtis vardan žmonių, turinčių autizmą. Kurkime atvirą visuomenę. Šūkio autoriai – tarptautinė organizacija Autism-Europe, vienijanti narius iš daugiau nei 50 valstybių.

2 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.