Vilniuje sužaistas pirmas oficialus amerikietiškojo futbolo mačas

Vytauto Dranginio nuotr.

Šeštadienio vakarą LFF stadione vykusiose pirmosiose Lietuvos istorijoje amerikietiškojo futbolo oficialiose rungtynėse debiutavo Vilniaus „Iron Wolves“ klubas. Kovas tarptautiniame turnyre „Monte Clark Cup 2017“ vilniečiai pradėjo susitikimu su „Amber Hawks“ klubu iš Kaliningrado. Susitikime netrūko pikantiškų prieskonių – mačo metu į aikštelę išbėgo nuogalius.

Turnyre su lietuviais rungiasi dešimt komandų iš Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Estijos. Dėl stipriausiųjų vardo jos varžysis iki pat rudens. A grupėje dėl vietos atkrintamosiose varžybose mūsiškiai kausis su Tartu „Titans“, Kaliningrado „Amber Hawks“, Minsko „Zubrs“ bei Vitebsko „Lynxes“.

Stadiono tribūnos nebuvo pilnutėlės, tačiau jų buvo daugiau negu vidutinėse A lygos rungtynėse. Mačas buvo nemokamas, jis buvo transliuojamas internetu su komentatoriaus balsu.

Vilniaus „Iron Wolves“ klubas deda nemenkas pastangas tiek treniruotėse, tiek ir organizacinėje veikloje, siekiant šiuo sportu sudominti Vilniaus ir visos Lietuvos gyventojus. Tiesa, aiškštelėje linijos buvo suformuotos balta lipnia juosta.

Vilniečiams triuškinant kaliningradiečius rezultatu 7:0, į aikštelę išbėgo nuogas sirgalius, sukeldamas juoko bangas tribūnose. Demonstratyviai palakstęs aikštėje, nuogalius namų ekipos žaidėjų buvo išstumtas už aikštelės ribų. Neabejojama, jog per kitas namų rungtynes bus pasirūpinta apsauga.

Vilniaus klubas pergale (35:18) pažymėjo savo vienerių metų gimtadienį ir davė pradžią profesionaliam amerikietiškam futbolui Lietuvoje. Prieš metus vykusiose draugiškose rungtynėse rusai buvo išsivežė pergalę rezultatu 14:0.

„Iron Wolves“ vyriausiasis treneris Kirilas Ovsianikovas po rungtynių dalinosi mintimis: „Rusai mums žadėjo siurprizų ir tesėjo savo pažadą. Jų naudojami skirtingi strateginiai triukai privertė mūsų komandą daugiau pasukti galvas. Dėkui svečiams už tai. Turime gerinti žaidimą, norėdami patekti į atkrintamąsias. Didžiuojuosi savo žaidėjais. Pusę jų prieš kelis mėnesius net nežinojo kaip žaidžiamas šis sportas. Tai geras progresas. Auginsime raumenis ir plėsime savo amerikietiškojo futbolo suvokimą. Kitame mače - Estijos Tartu mieste, nesitikime lengvo pasivaikščiojimo“.

28 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.