Vilniaus lėkščiasvydininkai finale nusileido latviams

BUCCi nuotr.

Pajėgiausios Baltijos lėkčiasvydžio komandos savaitgalį Latvijoje grūmėsi dėl geriausiųjų vardo. Turnyre BUCCi (Baltic Ultimate Champions Cup indoor) Lietuvą atstovavo du Vilniaus klubai – moterų „Drop That Smile“ bei vyrų „Vorai“. Puikius pasirodymus demonstravę sportininkai, turnyre liko antri.

Pirmą turnyro dieną komandos viena su kita varžėsi grupės varžybos. Dvi geriausios moterų ir vyrų ekipos pateko į finalą, kuris vyko sekančią dieną. Grupės varžybose „Drop That Smile“ moterys, užėmusios pirmą vietą, po įnirtingos kovos finale turėjo pripažinti latvių moterų klubo „Moments“ pranašumą (13:15).

Vyrų grupėje „Vorai“ liko antri, o finale nusileido šeimininkams Salaspils „Wild Things“ (10:15). Vilniečių žaidėjas Kėstutis Bačkis buvo pripažintas naudingiausiu žaidėju vyrų divizione.

Lietuvių komandos taip pat apdovanotos SOTG („Spirit of the game“) apdovanojimais.

Jau trečius metus surengtose varžybose tradiciškai triumfavo latvių moterys ir vyrai. Tai vienintelis profesionalų lygio turnyras Baltijos šalyse.

Lėkščiasvydis – (dar vadinamas ultimeitas arba frisbis) – komandinis žaidimas, žaidžiamas su 175 gramų skraidančiu disku. Žaidimas paremtas greičiu, technika, taktiniais įgūdžiais ir garbingo žaidimo taisykle.

Žaidimo tikslas – pelnyti taškus perdavinėjant diską savo komandos nariams. Taškai pelnomi pagavus diską taškų pelnymo zonoje, panašiai kaip amerikietiškajame futbole arba regbyje, tačiau čia priešingai, žaidėjas turintis diską bėgti negali.

10 peržiūrų liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.