Tėvai kviečiami kreiptis dėl išmokos vienu metu gimus daugiau nei vienam vaikui

Nuotr. pixabay.com

Nuo šiandien įsigaliojo įstatymas, kuriuo numatyta skirti ir mokėti išmoką šeimoms, kuriose nuo 2017 m. sausio 1 d. vienu metu gimė daugiau nei vienas vaikas. Kompensacijos skiriamos ir už tuos vaikus, kurie gimė iki 2017 m. sausio 1 d. Iki 2017 m. sausio 1 dienos tokios išmokos už gimusius vienu metu du ir daugiau vaikų nebuvo.

Kai vienu metu gimsta du vaikai, skiriama 4 bazinių socialinių išmokų dydžio (152 Eur (1 bazinės socialinės išmokos dydis - 38 Eur)) išmoka per mėnesį. Kai vienu metu gimsta daugiau kaip du vaikai, išmokos dydis atitinkamai didinamas 4 bazinių socialinių išmokų dydžiu (152 Eur).

Prašymus išmokai gauti galima pateikti kreipiantis į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinių išmokų skyriaus specialistus. Išsamesnė informacija teikiama telefonu 8 700 35 545 arba el. paštu: sis@vilnius.lt.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.