Sostinės Taryba svarsto atsisakyti popierinių dokumentų

Vakar sostinės Taryba iškėlė klausimą dėl modernesnės Tarybos veiklos – buvo svarstoma atsisakyti popierinių dokumentų ir visus Tarybos dokumentus rengti, pateikti ir pasirašyti elektroniniu būdu. Taip bus užtikrintas sklandesnis, skaidresnis ir greitesnis dokumentų rengimas, kuris leis sutaupyti ir savivaldybės biudžeto lėšų.

Vieno Tarybos posėdžio metu vien dokumentų archyvavimui sostinės savivaldybė atspausdindavo apie 800 psl. įvairių Tarybos sprendimų projektų, o per visus metus – daugiau kaip 20 tūkst. puslapių. Atsisakiusi popierinių dokumentų, sostinės savivaldybė per metus išsaugotų beveik tris medžius, kurių prireiktų tokiam popieriaus kiekiui pagaminti.

„Svarstoma, kad visi savivaldybės Tarybos sprendimų projektai, mero potvarkiai būtų rengiami ir derinami elektroniniu būdu bei pasirašomi elektroniniu parašu. Tarybos reglamento pakeitimai užtikrins ir skaidrų dokumentų rengimą – savivaldybės administracijos darbuotojai bei Tarybos nariai elektroninėje sistemoje galės matyti visus dokumentų pakeitimus bei asmenis, kurie juos atliko“, – sako Vilniaus Tarybos sekretorius Simonas Girdzijauskas.

Galutinis sprendimas dėl popierinių dokumentų atsisakymo bus priimtas kitame Tarybos posėdyje balandžio 26 d.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.