Renginyje „Co-urbanism“ miesto trūkumus aptars ne tik profesionalai

Šiandien (balandžio 7 d.) Vilniuje vyks kasmetinis renginys „Co-urbanism“, kuriame bus pristatyti konkrečių miesto vietovių gaivinimo planai. Kartu su bendruomene renginio metu bus aptariamos aktualiausios miesto problemos ir profesionalų pasiūlymai.

„Co-urbanism“ – renginys, jau ne pirmus metus suburiantis aktyvius urbanistus, architektus, kuriančius menininkus ir miesto problemas analizuojančius žurnalistus bei miesto administracijos atstovus. Renginio metu pranešėjai pristato konkrečius vietovių gaivinimo planus bei neformalaus ugdymo iniciatyvas, skirtas miesto pažinimui, sprendžia aktualiausis sostinės problemas.

Šiais metais renginys, suburiantis dalyvius ir viso Baltijos regiono, organizuojamas jau trečią kartą. Pasak organizatorių, tai unikali galimybė per vieną dieną sužinoti apie aktualiausias tendencijas, susipažinti su praktiniais erdvių gaivinimo metodais.

Renginio kalba – anglų, įėjimas – atviras. Vieta: konferencijų salė Swedbanke, Konstitucijos 20 A. Vilnius

Renginio programa

Daugiau informacijos apie pranešėjus, jų vykdomas iniciatyvas galima sužinoti iš facebook.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.