Vilniečiai kviečiami paaukoti maisto skurstantiems

Į sostinės parduotuves vėl grįžta „Maisto banko“ akcija, kviečianti aukoti maistą skurdžiai gyvenantiems žmonėms. Didesnėse Vilniaus  parduotuvėse savanoriai vėl kvies pirkėjus ilgai negendančius produktus dėti į specialiai tam skirtas dėžes. Šioje akcijoje parduotuvių lankytojai galės sudalyvauti balandžio 7-8 dienomis, nuo 10 iki 20 val.

„Maisto banko“ akcija tradiciškai rengiama prieš svarbiausias metų šventes – Velykas ir Kalėdas. Aštuoni tūkstančiai savanorių – socialinių organizacijų aktyvistai, jaunimas, verslo bendrovių kolektyvai – dvi dienas ragins geradarius aukoti maisto mažas pajamas gaunantiems senoliams, neįgaliesiems, vienišoms auginančioms vaikus mamoms, daugiavaikėms šeimoms ir kitiems nepritekliaus kamuojamiems žmonėms.

Naujausiais duomenimis, Vilniaus gyventojai įneša didžiausią indėlį į „Maisto banko“ akcijos aruodus. Vien pernai vilniečiai paaukojo 140,7 tūkst. vnt. maisto produktų – makaronų, kruopų, aliejaus, miltų, konservų ir kt. Bendra sostinėje paaukoto maisto vertė –133 tūkst. eurų. Tai – daugiau nei trečdalis viso Lietuvoje „Maisto banko“ akcijoje nepasiturintiems nupirkto maisto.

„Maisto banko“ akcija Lietuvoje prasideda penktadienį (balandžio 7 d.) 15 val. ir tęsis iki 21 val. Šeštadienį (balandžio 8 d.) „Maisto banko“ akcijos savanoriai aukotojų parduotuvėse lauks nuo 10 iki 20 valandos.

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.