Nuotykių mėgėjai kviečiami pažinti sostinės požemius

Sostinės senamiestis iš tiesų pasižymi įspūdingais vaizdais, tačiau, ar vaikščiodami siauromis senamiesčio gatvelėmis kadanors susimąstėte, koks požeminis pasaulis slepiasi po jūsų kojomis? Sudalyvavę ekskursijoje „Vilniaus požemių istorijos“ turėsite puikią progą su juo susipažinti.

Ekskursijos metu ne tik geriau susipažinsite su Vilniaus istorija, bet ir sužinosite, kuo ypatingi senųjų senamiesčio namų rūsiai. Jums bus suteikta proga pamatyti, kur ilsisi gražuolė Barbora Radvilaitė, turėsite progą apsilankyti karalių kriptoje, kur palaidoti garsiausi Lietuvos valdovai.  Ekskursijos metu taip pat sužinosite įdomiausius istorijos faktus, apie kuriuos byloja išlikę, dėl daugybės karų ir gaisrų sugriuvusių namų pamatai. 

Katedros požemiuose taip pat yra įrengtos ir dėmesio vertos vaizdo projekcijos. Ši inovacija padeda nusikelti į senuosius laikus, pamatyti, kaip iš tikrųjų kadaise atrodė ši vieta.

Visi, norintys sudalyvauti ekskursijoje, kiekvieną šeštadienį, 11 val., kviečiami atvykti prie Vilniaus Katedros varpinės. Ekskursijos metu kartu su profesionale gide aplankysite tokias vietas, kaip Katedros požemiai, Šv. Kryžiaus (Bonifratų) bažnyčia, Gintaro galerijos rūsiai, J. ir M. Šlapelių namų-muziejaus rūsiai, Šv. Jono gatvės galerijos rūsiai, Žydų kultūros ir informacijos centras.

Daugiau informacijos apie organizuojamas ekskursijas rasite ČIA.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.