Rungtynių pabaigoje lietuvės nusileido izraelietėms

I. Markūnaitės nuotr.

Ketvirtadienį vakare vykusioje moterų futbolo atrankoje į 2019 pasaulio futbolo čempionatą Lietuvos rinktinė namuose 0:2 nusileido Izraelio komandai. Rungtynių pabaigoje laimėtojos įrodė savo patirtį ir per paskutines 13 minučių įmūšė net du įvarčius.

Nors rungtynes reklamavo Lietuvos futbolo federacija, tribūnos LFF stadione buvo visiškai tuščios. Iš viso rungtynes stebėjo 350 žiūrovų, kurių gretas daugiausiai sudarė žaidėjų giminės ir draugai.

14 rungtynių minutę puikiai gynyboje sužaidė vartininkė Greta Kaselytė. Baudos aikštelėje viena prieš vartininkę iššoko DanielSofer, bet lietuvė apsigynė kokybiškai ir atmušė smūgį. Lietuvės netrukus neutralizavo pavojų.

23 varžybų minutę G. Kaselytei vėl teko stabdyti pavojingą smūgį. Varžovių krašto saugė Lee Sima Falkon susikūrė progą baudos aikštelės prieigose ir bandė pataikyti į tolimąjį kampą, bet lietuvė sustabdė šį šūvį ir po kelių akimirkų sugavo dar vieną pavojingą perdavimą.

Lietuvos komanda dažniausiai bandė ieškoti galimybių pasižymėti standartinėse situacijose ir kontratakose. Aktyvi priekyje buvo Rita Mažukelytė, kuri ne kartą individualiai susitvarkė su oponentėmis, bet paskutinėje atakų fazėje progas kurti sekėsi sunkiai.

38 minutę lietuvės susikūrė realiausią galimybę įmušti. Po kampinio smūgio kamuolys nukrito už baudos aikštelės prieigų buvusiai Algimantei Mikutaitei, bet ji stipriu smūgiu paleido kamuolį šalia virpsto.

Po pertraukos Izraelis daugiau kontroliavo kamuolį ir kūrė pavojų prie Lietuvos vartų. 61 minutę varžovų puolėja galėjo pelnyti įvartį, bet, prieš jai smūgiuojant, Vestina Neverdauskaitė pasiaukojančiai išmušė kamuolį iš po kojų.

70 minutę ambicingą ataką kampinio situacijoje sukūrė ir Lietuva. Po įžaisto kampinio, Liucija Vaitukaitytė nuo baudos aikštelės linijos smūgiavo į tolimąjį kampą, bet vartininkė sugavo kamuolį.

77 minutę žydėms pavyko išsiveržti į priekį. MarianAwad pabėgo į priekį, permetė kamuolį per G.Kaselytę ir iš arti smūgiavo į vartus tiksliai.

90 minutę Izraelis kontratakoje sugebėjo padvigubinti pranašumą – į baudos aikštelę įsiveržusi L. S. Falkon paleido tikslų smūgį į dešinį vartų kampą.

Rungtynės baigėsi Izraelio pergale 2:0.

Rungtynių statistika:

Lietuva – Izraelis 0:2 (0:0)
Vilnius, LFF stadionas, 350 žiūrovų
Teisėja – SofiaKaragiorgi (Kipras)
Įvarčiai: 77 min. M. Awad (0:1), 90 min. L. S. Falkon.

Įspėta: į vartų plotą izraelietės smūgiavo 8 kartus, o lietuvės 3.

Lietuvos rinktinė: Greta Kaselytė, SamantaKarasiovaitė (73 min. Paulina Narbutaitė), Vestina Neverdauskaitė, Ugnė Šmitaitė (46 min. Milda Liužinaitė), Algimantė Mikutaitė, Simona Veličkaitė, Dovilė Gailevičiūtė, Liucija Vaitukaitytė, Rasa Imanalijeva, PaulnaPotapova (64 min. Kamilė Vaičiulaitytė), Rita Mažukelytė.

Atsargoje: Klaudija Savickaitė, Laura Ruzgutė, AnikaKyžaitė, Lolita Žižytė.

Antrose rungtynėse šeštadienį lietuvės 14 valandą LFF stadione susitiks su Moldovos rinktine.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.