Lietuvos Nepriklausomybės aktas bus eksponuojamas iki penktadienio

Nuotr. iš www.lnb.lt

Šią savaitę Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje iškilmingai pristatyta Vokietijos archyvuose rasto Lietuvos Nepriklausomybės Akto kopija. Sostinės gyventojai ir miesto svečiai kviečiami apžiūrėti šį, mūsų valstybei ypač svarbų dokumentą, kuris bibliotekoje bus eksponuojamas iki balandžio 14 dienos.

Nacionalinėje bibliotekoje šis aktas pristatytas jau balandžio 6 d. Pristatymo renginyje svečius sveikino ir profesoriui Liudui Mažyliui dėkojo bibliotekos generalinis direktorius prof. dr. Renaldas Gudauskas. Pasak jo, didelius darbus paprastai daro entuziastai, ir neabejotina, kad savotiškas profesoriaus mestas iššūkis taps geru postūmiu Lietuvos istorijos tyrinėjimams.

Orginalus Lietuvos nepriklausomybės Akto dokumentas kovo 29 d. buvo rastas Berlyne, Vokietijos užsienio reikalų ministerijos politiniame archyve. Žmogus, grąžinęs šį, Lietuvos istorijai ypač svarbų dokumentą - Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Liudas Mažylis.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.