Kovoje dėl bronzos „Kibirkštis“ išsiveržė į priekį

Augusto Didžgalvio nuotr.

Pagrindinė Vilniaus moterų krepšinio komanda „Kibirkštis“ pirmosiose rungtynėse dėl LMKL bronzos 75:56 (23:6, 15:20, 17:16, 20:14) namuose sutriuškino Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkes.

Mykolo Romerio universiteto salėje rungtyniavusios vilnietės pamatus pergalei paklojo jau pirmajame kėlinyje, kurį, slegiančios gynybos dėka, laimėjo net 23:6.

Trečiojo kėlinio pabaigoje klaipėdietės deficitą buvo sumažinusios iki vienženklio 9 taškų skirtumo, tačiau „Kibirkštis“ padidino atotrūkį.

Viniečių gretose nesustabdomai rungtyniavo Laura Juškaitė, kuri surinko dvigubą dublį - pelnė 20 taškų ir po krepšiais atkovojo 11 kamuolių.

„Fortūnai“ koją pakišo ilgas laukimas, kuris lygiai taip pat mums koją pakišo pusfinalyje, kuriame turėjome tris aukšto lygio rungtynes. Antrame kėlinyje užmigome, tačiau susitelkėme trečiajame. Aišku, daug klaidų ir spragų, tačiau nuovargis yra galvoje, o ne kūne“,- sakė „Kibirkšties“ vyr. trenerė J. Štreimikytė.

Rungtynės vyksta iki trijų pergalių. Antrosios serijos rungtynės įvyks šeštadienį Klaipėdoje, o trečiosios - balandžio 11 d. Vilniuje.

„Kibirkštis“: Laura Juškaitė 20 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Daugilė Šarauskaitė 14 (8 atk. kam.), Gabija Meškonytė 13 (6 atk. kam.), Dalia Donskichytė 9.

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 19 (2/8 tritaškiai), Andra Gabalytė ir Justina Matuzonytė po 11.