Sostinės futbolininkai nepasigailėjo Utenos klubo

Sauliaus Čirbos nuotr.

Antroje pagal stiprumą šalies futbolo Pirmoje lygoje Vilniaus „Vyčio“ futbolininkai namuose 4:0 (0:0) nepasigailėjo Utenos „Utenio“ dublerių komandos.

Nuo pat starto Vyčiai aiškiai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas, svečiams iš Utenos leisdami su kamuoliu būti tik labai epizodiškai. Nors buvo turima aiški teritorinė persvara, susikurtų progų išnaudoti nepavyko ir ilsėtis komandos išėjo rezultatui esant 0:0.

Antrajame kėlinyje šeimininkai apsukų nelėtino ir toliau ieškojo kelių prie varžovų vartų. Kėliniui persiritus į antrąją pusę vis aiškiau pradėjo matytis jaunųjų svečių nuovargis, didėjo daromų klaidų skaičius, o tuo Vyčiai puikiai pasinaudojo - per paskutines dvidešimt minučių net keturis kartus sušaudė oponentų vartus ir iškovojo pirmąją sezono pergalę.

Po dvikovos komandos vyr. treneris A. Liubinskas teigė, jog mačui net ir vykstant iš esmės tik prie svečių vartų, Vyčiams vis trūko netikėtumo, staigumo faktoriaus. To sugebėjo pridėti po keitimo aikštėje pasirodę P. Osauskas bei B. Lučiūnas, kurie aiškiai pridėjo greičio ir energijos savo kraštuose. Taip pat treneris gana neblogai įvertino ir M. Šoblinsko debiutą centro gynėjo pozicijoje - tą gerai iliustruoja ir nulis praleistų įvarčių grafoje.

Treneris taip pat pripažino, jog per pertrauką rūbinėje komandai reikėjo išsakyti ir nemažai priekaištų dėl to, jog nebuvo sėkmingai atliekama tai, kas buvo aptarta prieš mačo pradžią. Pabaigoje A. Liubinskas sakė, jog, nors komanda kitą savaitę į Gargždus ir vyks geros nuotaikos, bet taisytinų dalykų dar yra labai daug.

Regis, vilniečių puolėjas Artur Skuratovič nusiteikęs pakartoti praėjusio sezono rezultatą (31 įvartis), kuomet tapo rezultatyviausiu lygos futbolininku.

Įvarčius „Vyčiui“ pelnė: Artur Skuratovič (72 ir 82), Benas Lučiūnas (85), Nikolajus Misiukas (90).

I lygos lentelė

Penkiolikos komandų I lygos turnyre varžosi dar viena Vilniaus ekipa – „Žalgirio“ dublerių komanda. Jaunieji žalgiriečiai taip pat rungtyniauja LFF stadione ir laukia savo trečiojo turo starto, kuris įvyks sekmadienį, namų rungtynėmis prieš galingąją Gargždų „Bangą“. Pernai galutinėje įskaitoje žalgiriečiai liko aštunti, o vyčiai treti.

Gegužės 4 d. vyks Vilniaus derbis, kuriame susigrums „Vyčio“ ir „Žalgiris 2“ komandos.