Šiauliuose savaitgalį paaiškės geriausi šalies tinklininkai

Vilniuje.info nuotr.

Šeštadienį ir sekmadienį dėl čempionų titulų vyrų ir moterų varžybose Šiaulių arenoje rungsis geriausi Lietuvos tinklinio žaidėjai. Dėl aukso finale rungtyniaus vyrų tinklinio klubas iš Vilniaus „Vilniaus Kolegija/Flamingo Volley“. Šiems iššūkį kaip ir praėjusiame finale mėgins mesti šeimininkų „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ klubas. Tarp moterų, dėl bronzos kausis Vilniaus SM„CLAIRE“-VTC ekipa.

Moterų kovoje dėl bronzos, ambicingos vilnietės sieks sustabdyti Alytaus „Prekybos-Paramos“ komandą, kuri praėjusiame sezone medalius iškovojo po 8 metų pertraukos.

„Praėjusį savaitgalį beveik visos mūsų žaidėjos rungtyniavo jaunimo čempionato finale, todėl poilsio beveik neturėjome. Padarysime dar keletą treniruočių ir važiuosime kovoti. Mes jau labai daug padarėme, kad patekome į ketvertuką. Su Alytaus ekipa šiame sezone neteko žaisti, tai sunku pasakyti, kokios mūsų galimybės, tačiau bus nelengva, nes mes esame labai jauna komanda, o Alytaus klubas turi vyresnių žaidėjų, legionieres. Alytiškės bus favoritės, bet mes stengsimės mesti joms iššūkį“, - sakė vilniečių trenerė Asta Jansonienė.

Vyrų finale kovosiantys vilniečiai, kaip ir šiauliečiai, šiame sezone jau buvo iškovoję po trofėjų. „Flamingo Volley“ laimėjo federacijos Supertaurę, o Šiaulių tinklininkai buvo atsirevanšavę Didžiosios taurės varžybose.

„Nemanau, kad bus gražios ir lengvos rungtynes, laukia sunki kova kaip ir ankstesnėse akistatose. Kovosime ir sieksime pergalingai užbaigti sezoną. Turime keletą traumelių, bet tikiuosi, kad visi žaidėjai iki savaitgalio atsigaus. Abi komandos viena kitą gerai pažįsta, todėl jokių staigmenų nebus. Nugalėtoją lems priėmimų-padavimų kokybė ir neišprovokuotų klaidų skaičius“, - sakė Vilniaus komandos treneris Vasilijus Burakinskis.

Finalai žaidžiami iki dviejų pergalių. Rezultatui esant 1:1, žaidžiamas auksinis setas.

Asmenimis iki 18 m. įėjimas nemokamas.

Šeštadienis

11:00 val. Alytaus "Prekyba-Parama" - Vilniaus "SM Tauras-Claire-VTC" (moterys, dėl 3 vietos)

13:00 val. Raseinių "Norvelita" - Kelmės "Etovis" (vyrai, dėl 3 vietos)

15:00 val. Jonavos "Achema-KKSC' - "Kaunas-ASU" (moterų finalas)

17:00 val. "Vilniaus kolegija-Flamingo Volley" - Šiaulių "Elga-Master Idea-SM Dubysa" (vyrų finalas)

Sekmadienis

10:00 val. Vilniaus "SM Tauras-Claire-VTC" - Alytaus "Prekyba-Parama"

12:00 val. Kelmės "Etovis" - Raseinių "Norvelita"

14:00 val. "Kaunas-ASU" - Jonavos "Achema-KKSC"

16:00 val. Šiaulių "Elga-Master Idea-SM Dubysa" - "Vilniaus kolegija-Flamingo Volley"

18:30 val. Apdovanojimai.

8 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.