Duris atvėrė 5-oji statybos ir interjero paroda „Supernamai2017“

Jau balandžio 20-23 d. Siemens Arenoje (Ozo g. 14, Vilniuje) organizuojama 5-oji statybos ir interjero paroda Supernamai2017. Pasakrenginio organizatorių, parodos tikslas - įtraukti visuomenę į pokalbį apie architektūros kokybę bei sukurti išskirtinę galimybę žmonėms įgyti naujų žinių apie pastatus bei erdves.

Šių metų parodoje bus pristatyti būsto statybos ir renovavimo specialistai,pastatų techninės įrangos atstovai, aplinkotvarkos įrangair dėmesio vertos interjero prekės. Parodoje Supernamai2017 taip pat bus galima išgirsti ir pamatyti netikėčiausias Vilniaus miesto pastatų istorijas.

Oficialus parodos atidarymas - jau balandžio 20 d. (13 val.). Jame, kaip ir visoje parodoje, lankytojai kviečiami dalyvauti nemokamai.

Parodos lankymo laikas:

− balandžio 20-21 d. – nuo 10 iki 19 val.

− balandžio 22 d. – nuo 10 iki 18 val.

− balandžio 23 d. ‒ nuo 10 iki 16 val.

Parodos partneriai:

VGTU išmaniųjų pastatų technologijų mokslo institutas,

• LR Aplinkos ministerija,

• Lietuvos statybininkų asociacija.

Daugiau informacijos apie parodą rasite ČIA.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.