Vilniaus tinklininkai - vėl geriausi šalyje

Flamingo Volley nuotr.

Šeštadienį Šiauliuose praūžė Lietuvos vyrų bei moterų tinklinio čempionatų finalai. „Vilniaus Kolegijos-Flamingo Volley“ į Vilnių parvežė aukso medalius. Jie antrą sykį per dvi dienas įveikė Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ tinklininkus. Paskutinės rungtynės baigėsi rezultatu 3:1 (25:14, 25:16, 23:25, 30:28). Vilniaus moterų klubas „SM Tauras-Claire-VTC“ kovoje dėl bronzos nusileido šiaulietėms.

Pakartojo praėjusių metų triumfą

Šeštadienį vyrų finale tarp vilniečių ir šiauliečių pirmąjį susitikimą užtikrintai 3:0 (25:23, 25:21, 25:21) laimėjo „Vilniaus kolegija-Flamingo Volley“. Sėkmę vilniečiams lėmė geresnė priėmimo ir padavimo statistika.

Lemiamame susitikime sekmadienį pirmuosius du antrojo susitikimo setus „Flamingo Volley“ laimėjo lengvai. Problemų vilniečiams iškilo trečiajame sete, kurį jie pralošė 23:25. Ketvirtajame sete lyg iš natų pradėję žaisti šiauliečiai „Flamingo Volley“ vyrams kibo į atlapus, tačiau vilniečiai sukaupė jegas ir pademonstravo čempionišką charakterį. Finalas tarp šių dviejų ekipų vyko antrus metus iš eilės.

Vilniaus klubui net 27 taškus pelnė Artūras Vasiljevas, 18 - Lukas Každailis, 13 - Robertas Juchnevičius. Šiaulių ekipoje 20 taškų surinko Edvinas Vaškelis, 17 - Arnas Rumševičius. Naudingiausiu žaidėju finale pripažintas „Vilniaus kolegija-Flamingo Volley“ legionierius iš Ukrainos Dmitrijus Šlominas.

„Lietuvos čempionatas nėra labai stiprus, bet labai norėjau šiame sezone pademonstruoti, ką sugebu. Džiaugiuosi, kad sezonas ir man, ir komandai buvo geras. Smagu, kad mes ketvirtajame sete pademonstravome charakterį ir išplėšėme pergalę“, - teigė D. Šlominas.

Merginoms bronza išslydo iš rankų

Šeštadienį „SM Tauras-Claire-VTC“ merginos į aikštę žengė pakilios nuotaikos ir dėl to energingai pradėjo rungtynes, pirmąjį kėlinį laimėdamos 25:21. Tačiau lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kai Alytus „Prekyba-Parama“ merginos per antrą setą nutolo net 25:10. Per likusius du kėlinius vilnietės kovėsi kone lygiai, tačiau vis dėlto pranašumą 3:1 (21:25, 25:10, 26:24, 25:23) įrodė alytiškės.

Sekantį rytą, sekmadienį, buvo sužaistas antrasis tarpusavio susitikimas. Alytiškės jį žaidė užtikrinčiau ir laimėjo 3:0 (25:19, 26:24, 25:17). Pasikartojo identiškas praėjusiems metams mažojo finalo scenarijus. Alytaus „Prekyba-Parama“ klubas pernai taip pat du sykius įveikė vilnietes ir pasidabino bronzos medalius.

Vilniečių trenerė neieškojo žodžių kišenėje ir įvardijo nesekmės priežastis: „Pritrūko patirties lemiamais momentais. Alytaus ekipos legionierės svarbiais epizodais padarė savo darbą. Viena yra žaisti su jaunimu, o kita - su moterimis. Alytiškės žaidė Baltijos lygoje ir užsigrūdino, o mes Lietuvoje čempionate turėjome tik vieną rimtą varžovą. Dėl to sudėtinga iškart aukštesniame lygyje demonstruoti gerą žaidimą. Šių metų mažajame finale pasipriešinome alytiškėms gerokai labiau nei pernai, todėl tai parodo, kad merginos tobulėja. Gaila, kad išlaikyti jų neturime galimybių, bet tokia jau trenerės dalia. Vienos išeina, kitos ateina“.

Vilniaus tinklininkės, nors ir liko ketvirtos, džiugiasi patirtimi bei dėkoja visiems šį sezoną buvusiems kartu su jų komandą. Moterų čempionato auksą laimėjo kaunietės - „Kauno-ASU“ tinklininkės.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.