Nugriautame policijos komisariate kuriasi „Lidl“ biurai

Apleista.lt nuotr.

Giraitės gatvėje daugybę metų stūksantis apleistas kelių policijos pastatas - jau beveik sulygintas su žeme. Jo vietoje iškils „Lidl“ biurų kompleksas. 2,2 hektarų ploto sklypą aukciono būdu įsigijusi užsienio bendrovė laimėjo ginčą su architektais, kurie bandė įrodyti, jog pastatas turi būti išsaugotas.

Miestiečiai spėlioja, kada rangovai galėjo pradėti darbus, kadangi daugybę ginčų kėlęs pastatas nugriautas buvo akimirksniu. Griovimo darbai buvo pradėti iš karto po Kultūros paveldo departamento sprendimo nesvarstyti pastato architektūrinės vertės.

Pastatas buvo įsigytas už 2,4 milijonus eurų, išleisti planuojama dar 40 milijonų. Už naujo projekto brėžinius atsakinga „Do Architects“ grupė. „Lidl Lietuva“ įsipareigojo sutvarkyti greta esančią Neries krantinę.

Griovimo darbai pradėti kovo 26-ąją, kai buvo paskelbta, jog statinys nėra vertingas paveldosaugai. Dar rudenį šiame apleistame pastate buvo kilęs didelis gaisras.

Kelių policijos biuras šioje vietoje veikė per 30 metų. Jame buvo išduodami vairuotojo pažymėjimai, valstybiniai numeriai, laikomi egzaminai. Policijos biurai išsikėlė į Mėnulio gatvėje esantį pastatą, dėl apvalių langų vadinamą „Sūriu“.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.