Š.Marčiulionis valstybinę žemę grobsto jau 10 metų

Buvusiam legendiniam krepšininkui, šiuo metu verslininkui Šarūnui Marčiulioniui nė motais, jog jo tvora juosia valstybinę žemę. Savo namo valdas Žvėryne, Latvių g., jis išpletė kone dvigubai. Ne vienerius metus valstybine žeme žymus žmogus naudojosi tiesiog nemokamai.

Nacionalinė žemės tarbyba (NŽT), krepšinio legendai siuntusi įspėjimus, dėl neaiškių priežasčių greta krepšininko namo pastaruoju metu suformavo naują sklypą, kurį, kaip teigiama, perduos tvarkyti miškininkams.

Š.Marčiulionio sklypas oficialiai užima 9 arus, o dar 10 arų Šarūnas pasisavino iš valstybės. Tvora, juosianti krepšininkui nepavaldžią žemę, čia plyti jau daugiau nei 10 metų.

Keista tai, jog jau artėjant sprendimui nugriauti tvorą, NŽT suformavo naują sklypą, dėl ko krepšininka gali ir išsaugoti savanoriškai nusibrėžtas valdų ribas. Sklypą ketinama perduoti miškus administruojančiai įmonei, greičiausiai Vilniaus miesto savivaldybei.

Naują sklypą suformavęs Valsybinis miškotvarkos insitutas kratosi atsokomybės ir praneša, jog tvoros ateitis nėra jų reikalas. Įsikišusi Valstybinė teritorijų planavimo ir statybų inspekcija laukia NŽT pasiaiškinimo, po kurių turėtų paaiškėti Šarūno Marčiulionio sklypo tvoros likimas.

Vilniuje.info nuotr.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.