Pradėjus Rinktinės gatvės remontą - eismo pokyčiai

Nuotr. pixabay.com

Remontuojant Rinktinės gatvės atkarpą, esančią tarp Turgaus bei H.Manto gatvių, keisis eismas šalia Kalvarijų turgaus. Pasak Miesto ūkio ir transporto departamento Eismo organizavimo skyriaus vedėjo Tomo Kamaičio, šių darbų bus imtasi siekiant sukurti saugesnes ir patogesnes eismo sąlygas vairuotojams bei pėstiesiems.

Iš viso bus sutvarkyta apie 300 metrų Rinktinės gatvės, 77 metrai Herkaus Manto gatvės ir apie 50 metrų Turgaus gatvės. Remonto metu šiose atkarpose kelias uždarytas nebus, pravažiavimui darbo dienomis bus palikti koridoriai, o savaitgaliais - dvi eismo juostos.

Darbų metu planuojama nutiesti ir rekonstruoti šaligatvius, įrengti apšviestas pėsčiųjų perėjas, sumontuoti naujos kartos energiją taupančius šviestuvus, pritaikyti gatves neįgaliesiems. Šiems darbams Kalvarijų turgų administruojanti bendrovė UAB „KTVG“ planuoja išleisti apie 185 tūkst. Eurų

Rinktinės gatvė yra svarbi važiuojantiems iš Šiaurės miestelio į miesto centrą ir atgal, taip pat Žirmūnų ir Šnipiškių rajonų gyventojams bei turgaus lankytojams, dažnai čia važiuoja ir viešasis transportas. Planuojama, kad gatvių remonto darbai bus baigti iki birželio 1 d.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.