Prezidentei po langais – labdaringas futbolo maratonas

FK Žalgiris nuotr.

Nemokamas futbolo treniruotes vaikams rengianti nevyriausybinė organizacija „Vilnius Social Club“ visus futbolo mylėtojus birželio 2 d. kviečia į futbolo maratoną prie Prezidentūros. Greta prezidentės darbo vietos bus pastatytos dvi futbolo aikštelės. Čia vyks labdaringas trys prieš tris turnyras.

Futbolo maratono organizatoriai nori atkreipti dėmesį į socialinę atskirtį bei surinkti pinigų darbui su atskirtį patiriančiais jaunuoliais. Renginyje jie sieks pristatyti savo nesistemines programas, skirtas jaunimui iš socialinės rizikos aplinkos. Kaip vienas iš tikslų yra įvardijamas ir kontaktų mezgimas su nevyriausybinėmis ir verslo organizacijomis.

„Vilnius Social Club“ įkūrėjas, prancūzas Cedric Raffier teigė:

„ Kai matau, koks mūsų pasaulis, stebiu žmones, kurie tiek daug visko turi, ir žmonės, kurie turitiek mažai. Sunku priimti tokią realybę, nes atrodo, kadjoje labai daug neteisybės. Man svarbu bent kažkiek reaguoti ir kažką daryti, kad butu mažiau socialinės atskirties, daugiau solidarumo tarp žmonių. Manau, kad geriau ir lengviau būtų visiems gyventi kartu“.

Prie projekto įgyvendinimo prisideda ir prezidentės fondas „Už saugią Lietuvą“.

Rungtynės vyks jau birželio 2 d. nuo 12 iki 20 valandos prie Prezidentūros rūmų, S.Daukanto aikštėje.

Registracija iki balandžio 30 d.: https://goo.gl/Js0EAy

Interviu su įkūrėju C.Raffier skaitykite čia.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.