Paauglių pamėgtame apleistame pastate – policininkų vizitas

Vilniuje.info nuotr.

Vienas iš gėdingiausių Vilniaus vaiduoklių jau dešimt metų stūkso Trinapolio gatvėje. Šį apleistą pastatą yra pamėgę miesto paaugliai. Čia jie rengia fotosesijas ir lipa ant stogo, neišvengdami ir policijos pareigūnų dėmesio.

Pirmadienį pavakare Trinapolio gatvėje policijos ekipažas sureagavo į pranešimą apie apleistame daugiabutyje slampinėjančią paauglių grupę. Vienas iš ekipažo pareigūnų netruko sulaikyti nepilnamečius ir pravesti paskaitos apie saugumą. Jaunuoliai po įspėjimo paleisti.

Vilniuje.info nuotr.

Nebaigtos statybos, esančios miesto viduje, yra labai pavojingos vaikščioti. Kiekviename pastato aukšte plyti šachtų skylės, į kurias galima lengvai įkristi, o prie kraštų apsauginės sienelės uždėtos tik keliose vietose. Patekti į vidų – juokų darbas, tačiau atrodo, kad niekas nemato gresiančios nelaimės.

Nebaigto statyti daugiabučio statybos įstrigo ekonominės krizės laikotarpiu. Baltupiuose esantis namas su sklypu varžytinėse parduodamas už 2,8 milijonų eurų.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.