Inventorizacijos darželyje metu aptiktas milžiniškas produktų trūkumas

Vilniaus miesto  savivaldybė lopšelyje-darželyje „Drevinukas“ aptiko šimtų kilogramų maisto produktų trūkumą. Dėl galimo grobstymo savivaldybė iškart kreipėsi į Vilniaus apygardos prokuratūrą, prašydama pradėti ikiteisminį tyrimą dėl vadovės ir dar dviejų darbuotojų galimų vagysčių.

Atlikus lopšelio-darželio „Drevinukas“ maisto produktų inventorizaciją bei patikrinus maisto sandėlį, rasta itin didelių neatitikimų – trūko net 800 kg mėsos, 2 400 vnt. kiaušinių, 175 kg cukraus, 57 kg sviesto. Išrašant ir sumuojant maisto produktus, rasta kitų pažeidimų.

„Sunku suprasti, kam iš viso darželiui reikalingas toks kiekis mėsos ir kitų produktų atsargų. Kiekvienas darželis gali užsisakyti šviežių maisto produktų kelis kartus per savaitę ir nėra jokio poreikio sandėliuoti. Situacija – skandalinga. Kadangi įstaigos administracija nesugebėjo atsakyti, kur dingo visi šie produktai, prašome teisėsaugos padėti tai išsiaiškinti“, – sako Vilniaus mero pavaduotojas Valdas Benkunskas.

Šiuo metu darželio vadovė (iki balandžio 13 d.) turi nedarbingumo pažymėjimą. Sostinės savivaldybė lauks išvadų dėl galimai atliktų nusikalstamų veikų iš Prokuratūros ir spręs klausimą dėl darbuotojų atleidimo.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.