Paaiškėjo, iš kur sklido Vilniečių nerimą sukėlęs garsas

Antradienio vakaras sostinės Naujamiescio gyventojams nebuvo toks ramus, kaip įprastai. Pastarojo rajono žmones sunerimti ir ne viena minutę prie langų budėti paskatino jau gerokai po 22 val. pasigirdęs neaiškus, orlaivį primenantis garsas, trukęs net apie 15 minučių.

Kaip paaiškėjo vėliau, su lėktuvu ar orlaiviu šis įvykis neturėjo nieko bendra. Pasak Vilniaus šilumos tinklų atstovės spaudai, triukšmą sukėlė 22 val. 32 min. įvykęs gedimas elektros skirstymo operatoriaus tinkle (ESO). Suveikus antrosiossostinės elektrinės turbogeneratoriaus apsaugoms, šis įrenginys buvo laikinai sustabdytas.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.