MMA ringe įspūdingai kovėsi gaisrininku dirbantis lietuvis

Savaitgalį klube „Legendos“ (anksčiau „New York“ – red past.) vyko pirmasis mišrių kovos menų turnyras „Cbet Fight Night“. Aptvertame aštuonių kampų ringe įvyko devynios kovos tarp Lietuvos ir užsienio MMA kovotojų. Pagrindinėje vakaro kovoje pusiau sunkiasvoris Laurynas „Captain Lithuania“ Urbonavičius nustelbė brazilą Sergio „Kreator“ Souza.

Organizatorių nuotr.

29-erių metų lietuvis kovoje iki 93 kg pasiekė stulbinančią pergalę - po 14 pirmų kovos sekundžių 31-erių veteranas brazilas nebegalėjo tęsti kovos.

„Valetudo MMA akademiją“ atstovaujantis Laurynas Urbonavičius dirba ugniagesiu ir tik praėjusiais metais pradėjo profesionalias kovas ringe. Tai ypatingai stebina, kadangi vilnietis per trumpą savo karjerą pasiekė jau 6 pergales ir tik kartą pralaimėjo. L.Urbonavičius siekia patekti į UFC varžybas, kuriose dar nėra kovojęs nei vienas lietuvis.

„Dalyvaudamas UFC veikloje, suprantu, jog tai kovos menų NBA. Šį turnyrą dominą ne tautybės, jie nori atrasti pačius geriausius MMA kovotojus pasaulyje ir juos suvesti kovai.“ - aiškino A.Lifčicas.

Urbonavičiaus treneris Alfredas Lifšicas nebejoja anksčiau ar vėliau išvysiąs lietuvius šiame prestižiškame turnyre: „Dalyvaudamas UFC veikloje, suprantu, jog tai kovos menų NBA. Šį turnyrą dominą ne tautybės, jie nori atrasti pačius geriausius MMA kovotojus pasaulyje ir juos suvesti kovai. Savo ruožtu matau, jog mūsų šalyje auga profesionalai, turintys šansus ten patekti“.

„Panteros“ sporto klubą atstovavęs Rytis Kveselys iš Raseinių pirmame raunde techniniu nokautu pasiekė pergalę prieš Danielių Gulbiną („Valetudo MMA akademija“). Kovoje iki 93 kg Saimonas Marcinkevičius („Valetudo MMA akademija“) rankos laužimu įveikė Ukrainos atstovą Jurijų Gorbenką.

Likusiose dvikovose triumfavo Igoris Gerasimovas, Rytis Kveselys, Lukas Gervė, Martynas Girskis ir Einaras Deniušis. Lygiosiomis kovos baigėsi Arnoldui Eizai.

Pertraukos metu ringe pasirodė reperis Lukulia. Už finalinės kovos nugalėtoją žiūrovai galėjo statyti lažybų portale, ko dar nėra buvę Lietuvos lažybų verslo istorijoje.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.