Futbolo turnyre „Ateitis Cup“ debiutavo merginos

Vilniaus futbolo mokykla „Ateitis“ jau septintus metus rengia tarptautinį berniukų futbolo turnyrą „Ateitis Cup“. Savaitgalį Sportimos manieže ir Fanų stadione vykusiame turnyre, pirmą kartą istorijoje buvo surengtas ir merginų turnyras. Jame kovėsi penkios komandos U-17 pogrupyje ir dar penkios U-13 pogrupyje. Merginų tarpe geriau sekėsi Baltarusijos atstovėms.

Sauliaus Čirbos nuotr.

„Surengti varžybas merginoms planavome jau kurį laiką, kartą dėl pasiruošimo niuansų turnyrą buvome metams atidėję, tačiau šiemet įgyvendinome tikslą. Viskas nebuvo taip paprasta, tačiau atspirties taškas jau pasiektas, judėsime į priekį“ – viltingai kalbėjo turnyro organizatorius Dainius Gudaitis.

U-17 grupė

Dauguma mačų baigėsi vos vieno įvarčio skirtumu. Finale susikovė baltarusių „Minsk A“ vienuolikė su šeimininkėmis iš Vilniaus FM klubo. Šis susitikimas buvo vertas finalo. Paskutinę minutę neįtikėtinu tolimu spyriu minskietės išlygino rezultatą ir vienuolikos metrų baudinių serijoje pranoko vilnietes.

Trečioje vietoje liko moterų futbolo akademijos „Žalgiris“ atstovės. Iki mažojo finalo pabaigos likus dešimt minučių, vilnietės įmušė pergalingą įvartį. Ketvirtoje – antroji „Minsk“ komanda“. Be konkurencijos vyresniųjų merginų grupėje kovėsi ir berniukų komanda „Ateitis 2004“.

„Gavosi neblogai, pasidarbavome iš širdies, o dabar laikas žiūrėti į priekį“,- teigė jaunųjų žalgiriečių treneris.

„Turėjome nemažai galimybių patekti ir į finalą, tačiau pritrūko jėgų. Tarkime, „Ateities“ berniukus nugalėjome mėgaudamiesi žaidimu, o Vilniaus FM komandai nusileidome patys nepasinaudoję puikiomis progomis.

Svarbiausia tai, kad turėjome daug įtemptų kovų, kurios mums pasiruošimo fazėje buvo tiesiog būtinos. Galutiniu rezultatu nesame visiškai patenkinti, tačiau prioritetas buvo žaidimo sustygavimas, o tai gavosi neblogai, pasidarbavome iš širdies, o dabar - laikas žiūrėti į priekį“, - apie turnyrą kalbėjo žalgiriečių treneris Olegas Kricun.

U-13 grupė

Jaunesniųjų grupėje taip pat triumfavo minskietės, finale nugalėjusios dar vieną Baltarusijos sostinės komandą. Mažasis finalas žaistas nebuvo, trečiąja vieta pasidalino Vilniaus FM ir Kauno „Tauro“ komandos.

Pirmą ir antrą vietą pasidalino Minsko jaunosios futbolininkės, o 3-4 vietas FM „Tauras“ (Kaunas) ir FM „Vilnius“. Penktoje vietoje liko latvės iš „Babite“ komandos.

Žalgirietės. Luko Bartkaus nuotr.
FM Vilnius. Luko Bartkaus nuotr.
Minsko U-17 komanda. Luko Bartkaus nuotr.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.