„Kulinarijos studija“: nuo nepamirštamos vakarienės iki kulinarijos kursų

Sostinėje įsikūrusi „Kulinarijos studija“ atidaryta dar 2009 metais, tačiau iki šiol išsiskiria iš kitų, aukšto lygio kulinariją siūlančių Vilniaus vietų. Neseniai į savo virtuvę pasikvietusi italų virtuvės šefą Gian Luca, studija pasipildė itališko dizaino elementais ir tapo vieta, kurioje kiekvienas gali surengti ypatingą šventę – triukšmingą mergvakarį, gimtadienį, įmonės vakarėlį ar romantišką vakarienę, maistą tiekiant profesonaliems virtuvės šefams.

Vis dėlto aukšta maisto kokybė - ne vienintelis ,,Kulinarijos studijos'' pranašumas: „Džiaugiamės, kad turime ką pasiūlyti ir meistriškumo bei pripažinimo siekiantiems virtuvės šefams – nuo rugsėjo mėnesio „Kulinarijos studija“ tapo tarptautinio kulinarinio instituto IFSE padaliniu Lietuvoje. Tad pagaliau atsiskleidė visos mūsų pavadinimo „Kulinarijos studija“ reikšmės, juk studija – tai vieta, kur vyksta kūryba, renkasi mėgėjų būreliai, o profesionalai lavina savo įgūdžius“,- teigia jos įkūrėjai.

Šioje studijoje galima užsisakyti privatų pobūvį ar paskaitą apie italų kulinarijos pagrindus bei lankyti kulinarijos kursus. Kursas skirtas profesionalams, siekantiems perprasti italų virtuvę, ypatingą dėmesį skiriant sveikatai, virtuvės inovacijoms, maisto pateikimo stiliui ir technikai. Kurso pabaigoje laikomas baigiamasis egzaminas ir gaunamas IFSE sertifikatas. Studentams taip pat sudaroma galimybė po kurso įgyti 3 mėnesių patirtį, stažuojantis Italijoje. Institutas pasirūpins stažuote pas vieną iš garsiausių Italijos šefų.

Šių sesijų, kuriose galite praplėsti savo kulinarinius gebėjimus, temos - pačios įvairiausios: maisto kategorijos, maisto produktų pirkimas ir kontrolė, šaltoji grandinė, HACCP elementai, peilių naudojimo įgūdžiai, inovacijos virtuvėje, alternatyvių maisto gamybos būdų interpretacijos siekiant optimizuoti laiko sąnaudas, maisto gamyba ir laikymas vakuuminiais įrenginiais, maisto produktų regeneravimas.

Renginių gidas Vilniaus.

Darbas Vilniuje.

Parduodami automobiliai Vilniaus.

Skelbimai Vilniaus.

Orai Vilniuje.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.