Vingio parkas - atvira vieta aktyviam laisvalaikiui

Vilniuje esančiame Vingio parke žmonėms sudaryta galimybė ne tik pasivaikščioti miškingais takeliais ir suvalgyti ledų karštą vasaros dieną. Čia vilniečiai ir sostinės svečiai jau ne pirmus metus gali aktyviai praleisti laisvalaikį bei išbandyti savo koordinaciją. Žvėryne, tilto, kuris veda į patį parką pradžioje, bei šalia Vingio parko estrados įsikūrę nuomos punktai, kuriuose valandai ar kelioms galima išsinuomoti ilgąsias riedlentes, riedučius ir dviračius. Atvykę į parką su vaikais čia ras pačių įvairiausių vaikiškų mašinėlių, o pasiilgę aštrių pojūčių - savo koordinaciją galės pasitikrinti laipiodami tarp medžių įtemptais lynais.

Vis dėlto viena populiariausių veiklų čia - pasivažinėjimas ilgosiomis riedlentėmis. Šis sportas Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, pastaraisiais metais (šiltojo sezono metu) ypač išpopuliarėjo. Sportą išbandžiusių žmonių teigimu, naudotis šia priemone yra labai paprasta ir tai nereikalauja jokių ypatingų sugebėjimų, reikia tik šiek tiek koordinacijos ir drąsos.  Parke apstu važinėjančių vaikinų ir merginų. Čia esančios didelės erdvės, platūs takai ir gera takelių danga garantuoja malonų pasivažinėjimą, kuriam netrukdys nei žmonių srautai nei ant kelio pasitaikęs kankorėžis – ilgųjų riedlenčių ratai, palyginus su paprastų riedlenčių ratukais, yra daug didesni. Parko nuokalnėse galima išvystyti labai didelį greitį, todėl nerekomenduotina jomis leistis nenaudojant specialių apsaugų.

16 peržiūrų liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.