Bėgikai su šunimis skuos Gailiūnų miškais

Organizatorių nuotr.

Gegužės 6 dieną antrą kartą bus surengtos analogo šalyje neturinčios bėgimo su šunimis (angl. canicross) varžybos „Bėk su šuniu 2017“. Jų metų šeimininkai, prie juosmens prisitvirtinę trosus, bėgs su savo keturkojais augintiniais.

Prie Vilniaus esančiuose Gailiūnų miškuose geriausio rezultato varžybose sieks įvairių veislių šunų šeimininkai. Organizatoriai ragina bėgti su bet kurios veislės keturkojais, tikindami, jog gerai bėga ne tik haskiai.

Bėgti siūloma su specialiu diržu, trosu su amortizatoriais ir petnešomis arba pakinkais. Dar nenusprendusiems įsigyti specialios įrangos, galima dalyvauti ir su paprastu pavadžiu, bėgimo metu jį laikant rankose.

Dalyviai gali rinktis iš dviejų trasų – 4,5 km ir 10 km. Vaikams (iki 14 m.) bus skirta 1 km trasa. Trasos nusidrieks ypatingo grožio Gailiūnų miškuose. Juose keliai platūs, išskyrus 300 metrų atkarpą, kur takas susiaurėja.

Stačių ir ilgų įkalnių nebus. Apylinkėse teka trys skaidrūs upeliai, per kuriuos nereikės perbristi, todėl avalynė nepermirks. Trumpojoje trasoje upelių nebus. Registruotis bėgimui kviečiami visi – ir pradedantys, ir senai su šunimi belakstantys.

Šunims keliami keli reikalavimai: gyvūnas turi būti ne jaunesnis nei 1 metų, būti neagresyvus, turėti skiepų pasą su galiojančiomis vakcinacijos žymomis.

„Bėk su šuniu 2017“ organizatoriai yra Lietuvos šunų kinkinių sporto federacijos prezidentas Paulius Stravinskas bei ultramaratonininkė Viktorija Tomaševičienė.

„Jeigu gali bėgti vienas ir turi šunį, tai kodėl negali bėgti kartu su juo? Juk su kompanija – kur kas smagiau! Bėgti su šuniu, jei jis išmokytas gerai tempti ir visą laiką bėgti priekyje, yra ženkliai lengviau – tik spėk kojas dėlioti. Jeigu nežinai nuo ko pradėti ir kyla klausimų, nedvejok, imk savo keturkojį ir dalyvauk „Bėk su šuniu 2017“ – kviečia vienas iš organizatorių P.Stravinskas.

Registracija į varžybas iki balandžio 30 d. vyksta organizatorių puslapyje.

29 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.