Atidaryta daugiau nei pusmetį remontuota V.Pociūno gatvė

Po 9 mėnesius trukusių darbų Vilniaus Pilaitės seniūnijoje atidaryta naujai suremontuota Vytauto Pociūno gatvė. Tikimasi, kad nauja, pusės kilometro ilgio gatvė, sujungsianti Sidaronių ir Mozūriškių gatves su Pilaitės prospektu, pagerins susisiekimą su Buivydiškėmis.

Mero pavaduotojo Lino Kvedaravičiaus teigimu, Pociūno gatvė pagerins susisiekimą vykstantiems į miesto centrą ne tik iš Buivydiškų, bet ir iš Pilaitės mikrorajono. Naujai įrengtos 4 eismo juostos padės sutaupyti laiko rytais centro kryptimi keliaujantiems į darbą ar vežantiems vaikus į darželį.

Esminis pokytis – papildomos eismo juostos, skirtos posūkiams į kairę ir į dešinę, kurios padės sumažinti spūstis važiuojantiems Pilaitės prospektu. Naujojoje gatvėje taip pat įrengtas nuotoliniu būdu valdomas LED apšvietimas. Darbų metu taip pat rekonstruota 300 m atkarpa Pilaitės prospekto bei dalis Mozūriškių ir Sidorinių gatvių.

Pirminiais duomenimis, šiems darbams išleista šiek tiek daugiau nei 1,5 mln. Eur. 

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.