Bibliotekų savaitė: nuo kūrybinių dirbtuvių iki diskusijos su I.Šimonyte

Balandžio 24 - 28 dienomis Lietuvoje vyks kasmet organizuojama Bibliotekų savaitė, kurios metu visos Lietuvos bibliotekos skaitytojus kvies į dėmesio vertus renginius. Jau 17-tą kartą mūsų šalyje vykstanis renginys šiais metais vadovausis šūkių – TU ESI BIBLIOTEKA.

Prie šventinės Bibiotekų savaitės prisijungs ir Lietuvos aklųjų biblioteka, kuri šiais metais skaitytojus pakvies į renginių programą - „Nuo mados iki politikos“. Šių metų renginiuose bus bandoma atsakyti į klausimus: Kokie žmonės ateina į biblioteką? Ko jie tikisi ir kuo domisi?

BALANDŽIO 24–28 D. RENGINIŲ PROGRAMA

Balandžio 24 d. 10:00 val. Lietuvos aklųjų biblioteka 1-4 klasės moksleivius pakvies į kūrybines dirbtuves „Sukurk atviruką nematančiam draugui“.

Balandžio 25 d. 10:00 val. bibliotekoje vyks edukacinis užsiėmimas 5–7 klasių moksleiviams „Užrašyk savo svajonę Brailio raštu“.

Balandžio 26 d. 17:30 val. Lietuvos aklųjų bibliotekoje vyks susitikimas ir diskusija „Nuo socialinių įmonių Lietuvoje iki F. Fukuyamos įžvalgų apie rinkos ekonomiką“, kurios pagrindinis svečias - ekonomikos ir finansų ekspertė, LR Seimo narė Ingrida Šimonytė.

Balandžio 27 d. 16:00 val. įvyks susitikimas su kunigu Juliumi Sasnausku, poetu Tadu Žvirinsku, rašytoju Algimantu Čekuoliu ir literatūros kritike Jūrate Sprindyte. Renginį „Naujausio Metų žurnalo numerio sutikimas Lietuvos aklųjų bibliotekoje“ ves žurnalo „Metai“ vyr. redaktorius Antanas Šimkus.

Balandžio 28 d. 16:00 val. vilniečiai bus kviečiami į diskusiją „Nevizualios vertės. Kaip patirti mados pasaulį ne regėjimo, bet kitais pojūčiais?“. Diskusijos metu bus pristatomi drabužiai su tekstūrinais elementais ir integruotomis detalėmis. Taip pat demonstruojamos liečiamosios knygos su drabužių modelių eskizais, kuriuos liesdami neregiai turi galimybę susipažinti su mados dizaino objektais.

13 peržiūrų liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.