Vilniaus „Iron Wolves“ kviečia į išvyką Estijoje

Vytauto Dranginio nuotr.

Balandžio pradžioje pirmąjį Lietuvoje oficialų amerikietiškojo futbolo mačą sužaidusi „Iron Wolves“ komanda kviečia savo sirgalius balandžio 22 dieną autobusu keliauti jų palaikyti į Estijos Tartu miestą.

Išvykoje vilniečiai rungtyniaus su Tartu „Titans“ komanda. Sirgalių autobusas ketina išvykti balandžio 21 d. apie vidurnaktį. Rungtynės įvyks Tamme stadione. Jos prasidės balandžio 22 d. 12 val. Iš Estijos išvykti atgal į Vilnių planuojama po rungtynių, 17-18 val.

Treniruočių komandos žaidėjai ir kai kurie komandos fanai jau planuoja šią kelionę, tad klubas kviečia nedelsti ir prisijungti prie palaikymo grupės. Preliminariai kelionė autobusu kainuos 20-25 eur žmogui.

Rytų Europos amerikietiškojo futbolo turnyre „Monte Clark Cup“ lietuvių komanda tarp 5 klubų A divizione su baltarusais dalinasi 1-2 vietomis. Pirmą sezono mačą, vykusį Vilniuje, „Iron Wolves“ laimėjo prieš Kaliningrado „Amber Hawks“ rezultatu 35:18. Šiose rungtynėse LFF stadione susirinko 500 žiūrovų.

Turnyre su lietuviais rungiasi dešimt komandų iš Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Estijos. Dėl stipriausiųjų vardo jos varžysis iki pat rudens. A grupėje dėl vietos atkrintamosiose varžybose mūsiškiai kausis su Tartu „Titans“, Kaliningrado „Amber Hawks“, Minsko „Zubrs“ bei Vitebsko „Lynxes“.

Registruotis į išvyką galima susisiekus su „Iron Wolves“.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.