Sostinėje kauks perspėjimo sirenos

Jau šį trečiadienį (balandžio 19 d.) Vilniaus mieste 11 val. 52 min. planuojama vykdyti techninį informavimo sistemų (GPIS) patikrinimą. Pranešama, jog patikrinimo metu bus įjungtos centralizuoto valdymo sirenos ir aktyvuoti trumpieji perspėjimo pranešimai, perduodami tiesiai į gyventojų mobiliuosius telefonus.

Apie netikrą pavojų įspės ne tik sirenos, patikrinimo metu apie įvykį gyventojai bus informuojami per Lietuvos nacionalinę televiziją ir radiją. 11 val. 55 min. visų sostinės gyventojų prašoma įsijungti Lietuvos radiją arba televiziją ir, išklausius informacinio pranešimo, elgtis pagal rekomendacijas.

Siekiant užtikrinti, jog gyventojų telefonų parametrai nustatyti teisingai, patikrinimo metu pranešimai bus siunčiami likus kelioms minutėms iki vidurdienio. Siekiant išvengti nesklandumų, pakartotinių įspėjimų telefonas nepriims.

GPIS patikrinimo ar tikro įvykio metu trumpuosius pranešimus norintys gauti gyventojai privalo mobiliuosiuose telefonuose aktyvuoti šių pranešimų priėmimo funkciją pagal instrukcijas, kurias galite rasti ČIA.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.