Neįgalių mažamečių tėvams - daugiau pagalbos

Siekiant padėti šeimoms, auginančioms negalią turinčius mažamečius vaikus, nuo šiol bus siūlomos laikinos globos paslaugos. Sostinės sutrikusio vystymosi kūdinių centre bus suteikta galimybė neįgalius vaikus iki septynerių metų profesionalų globoje palikti iki 24 savaičių arba 6 mėnesių laikotarpiui per metus.

Šios paslaugos, dar vadinamos laikino atokvėpio paslaugomis, bus pradėtos teikti nuo šių metų gegužės mėnesio. Iki šiol tokia pagalba tėvams taip pat buvo siūloma, tačiau gerokai trumpesnį laiką - neįgalius mažamečius tėvai čia galėdavo palikti dienos metu.

Su negalią turinčiais vaikais centre dirbs ne tik individualios priežiūros specialistai, bet ir kineziterapeutai, masažuotojai, ergoterapeutai, logopedai. Bendromis specialistų komandos pastangomis bus siekiama užtikrinti kompleksinę priežiūrą ir pagalbą, kartu dar kartą įvertinant ir kiekvieno vaiko būklę bei asmeninius poreikius, kartu ugdant ir jų gebėjimus.

Šiame centre įrengtas sensorinis kambarys, kuriame atliekama stimuliacija padeda vaikams kovoti su depresinėmis nuotaikomis, jų svyravimais, hiperaktyvumu, skatina koncentruoti dėmesį bei padeda spręsti kitus sutrikimus.

Tevai ar globėjai, norėdami pasinaudoti laikino atokvėpio paslaugomis, dėl jų turėtų kreiptis į Vilniaus miesto socialinės paramos centro Socialinio darbo skyrius specialistus. Daugiau informacijos rasite ČIA.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.