Ką dar galima spėti pamatyti „Kino pavasaryje“?

Facebook.com nuotr.

Nors „Kino pavasaris“ oficialiai baigėsi balandžio 6 d., labiausiai žiūrovų pamėgti filmai Vilniuje bus rodomi dar iki balandžio 24 d. Tai puikios žinios kino mylėtojams, kurie nespėjo apsilankyti šių metų „Kino pavasaryje“, o galbūt nespėjo pažiūrėti visų dominusių filmų. Geriausi festivalio kino seansų pakartojimai vyks „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre.

Žiūrimiausias festivalio filmas, komedija „Tobuli melagiai“ pritraukė minias žiūrovų. Žmonės bilietus šlavė ir į psichologinį trilerį „Ji“, „Tarnaitė“, „Sieranevada“, „Mėnesiena“, „Baigiamieji egzaminai“, „Aš nesu ponia Bovari“ ir kt.

Mažųjų žiūrovų trečiadienį laukia puiki animacija – „Moliūgėlio gyvenimas“ bei „Kaukas“.

Papildomiems festivalio seansams pasibaigus, „Forum Cinemas Vingis“ dar parodys lietuvių režisieriaus Audriaus Stonio dokumentinį filmą apie Azijos kalnuose trisdešimt metų atsiskyrėlišką gyvenimą gyvenančią lietuvių mokslininkę.

Paspaudę ant filmo pavadinimo, rasite detalesnį filmo pristatymą.

„Vertikali būsena“

Balandžio 18 d. 21:00 Forum Cinemas Vingis

Juodojo humoro, absurdo kupinoje komedijoje režisierius trina ribas tarp fantazijos ir realybės. Filme nemažai sekso scenų, kurios labai svarbios, nes, anot režisieriaus, seksas yra ne tik malonumas: juo prasideda pasaulis, tačiau jis gali reikšti ir pasaulio pabaigą. Filme neieškokite linijinio naratyvo ir logiškų jungčių, nes režisierius su jumis žaidžia.

„Tai tik pasaulio pabaiga“

Balandžio 18 d. 19:15 Pasaka

Balandžio 18 d. 21:00 Skalvija

Visiškai kitoks Xavier Dolano kūrinys. Kamerinės dramos neaplenkia režisieriui būdingas braižas, vizualus stilius, artimas ryšys su muzika, bet čia jis aštriai provokuoja filmuodamas aktorių veidus ypač stambiu planu ir išspaudžia sukrečiančias emocijas.

„Tobuli melagiai“

Balandžio 18 d. 18:00 Forum Cinemas Akropolis

Balandžio 18 d. 18:00 Pasaka

Puikus ir gudrus scenarijus! Paolo Genovese vėl leis pasimėgauti beprotiškai juokinga, universalia, provokuojančia ir nebanalia itališka komedija. Šį scenarijų būtų įmanoma perrašyti ir pritaikyti lietuviškam kontekstui.

„Ji“

Balandžio 18, 17:45 Forum Cinemas Vingis

Balandžio 18, 21:15 Pasaka

Du savo srities meistrai – Huppert ir Verhoevenas – šiame filme sukūrė kažką naujo ir netikėto jau šimtus kartų girdėtos prievartos prieš moterį tema. Tai neabejotinai vienas ryškiausių praėjusių metų filmų.

„Palaukit mūsų!“

Balandžio 18 d. 18:00 Forum Cinemas Vingis

Nuoširdus, atviras, kupinas netikėtumų filmas apie vaikystę ir kelią į mokyklą. Patiks ir suaugusiesiems, ir mažiesiems kino žiūrovams.

„Baigiamieji egzaminai“

Balandžio 18 d. 18:15 Forum Cinemas Vingis

Mungiu filmams būdingos moralinės dilemos. Šiame, nuo pat pirmųjų akimirkų įtraukiančiame filme, jis kalba apie tai, kaip tėvai, susikoncentravę į lūkesčius, susijusius su vaikais, praranda ryšį su realybe, ir vaizdžiai iliustruoja priimamų kompromisų kainą.

„Ledi Makbet“

Balandžio 18 d. 20:00 Forum Cinemas Vingis

Balandžio 19 d. 19:30 Pasaka

Išskirtinis ir tiksliai apskaičiuotas debiutas britų kine apie nepaklūstančios nurodymams ir beprotiškai aistringos moters maištą prieš visuomenės normas. Gražuolė aktorė Florence Pugh debiutuoja kaitinančiu ir nepamirštamu pasirodymu.

„Tarnaitė“

Balandžio 18 d. 20:30 Forum Cinemas Vingis

Balandžio 19 d. 18:00 Forum Cinemas Akropolis

Park Chan-Wookas kuria vizualiai turtingą ir painaus veiksmo kino reginį su iš ekranų senokai dingusia tikra erotika ir modernizuota tolimųjų kraštų ornamentika.

„Tarp mūsų“

Balandžio 18 d. 18:30 Forum Cinemas Vingis

Balandžio 20 d. 21:00 Forum Cinemas Vingis

Drąsus, užburiantis, komiškas, inspiruojantis žvilgsnis į tris merginas, kurios išmintingai kovoja už teisę pasirinkti ir kontroliuoti savo asmeninį gyvenimą, kai jas supanti bendruomenė mėgina suvaržyti išsvajotą laisvę. Pelnytai apdovanotas debiutinis filmas įkvepia nepasiduoti ir nepaleisti savo svajonės.

„The Rolling Stones“ turas po Lotynų Ameriką

Balandžio 19 d. 20:30 Forum Cinemas Vingis

Tai ne tik filmas-koncertas. Jame labai svarbi ir politinė žinutė: rokenrolas Lotynų Amerikos žmonėms buvo lyg protestas prieš sistemą, kaip kadaise mums „Antis“.

„Moliūgėlio gyvenimas“

Balandžio 19 d. 17:45 Forum Cinemas Vingis

Nepaprastai gražios animacijos filmas skirtas vaikams, kurių tėvai neaugina nuo pasaulio apsaugotame burbule, ir tėvams, kurie pasiruošę kalbėti su vaikais apie gyvenimą, kuriame, nors ir netrūksta neteisybės, triumfuoja meilė ir draugystė.

„Kaukai“

Balandžio 19 d. 17:45 Forum Cinemas Vingis

Tai – trumpa istorija apie niekada nenutrūkstantį gyvybės pradžios ir pabaigos stebuklą. Tragiška kiškio žūtis tampa nepaprastu jį radusių ir smėlio dėžėje palaidojusių vaikų išgyvenimu. Kiškio kūnelį apleidžia gausybė jame besiglaudusių stebuklingų būtybių, kurios dabar nerimastingai ieško naujų namų.

„Aš nesu ponia Bovari“

Balandžio 19 d. 20:00 Forum Cinemas Vingis

Vaizdą konstruodamas neįprastame apskritimo formate politinėmis satyromis garsėjantis režisierius šį kartą šaiposi iš vyrų, bijančių savarankiškų moterų. Tai ypatingos formos filmas, kurį būtina pamatyti.

„Bėgam iš Berlyno“

Balandžio 19 d. 18:15 Forum Cinemas Vingis

Emocinga, vizuali ir linksma komedija apie paauglį, kuris per vieną vasarą tampa vyresnis, atranda meilės prasmę. Tai pats tikriausias Fatih Akino filmas. Labai pramoginis ir nostalgiškas. Labai plačiai auditorijai. Primena jo ankstyvos karjeros dramą „Liepą“ ir sugrąžina mus visus į patrakusią paauglystę be didelių įsipareigojimų.

„Mėnesiena“

Balandžio 19 d. 18:30 Forum Cinemas Vingis

Be galo poetiškas ir emociškai paveikus filmas, nuotaika kažkuo primenantis „Kuprotą kalną“. Juosta labai savalaikė, ypač dėl praėjusių metų įvykių, kurie buvo itin baugūs JAV mažumoms: nežmogiškas policijos elgesys su afroamerikiečiais ir homofobiškas išpuolis Orlando gėjų klube.

„Raudonas vėžlys“

Balandžio 19 d. 18:00 Forum Cinemas Vingis

Įtraukiantis savo atmosfera filmas primena animacijos meno subtilumą. „Raudonas vėžlys“ turi kai ką paslaptingo, bet ir labai paprasto perduoti ir suaugusiems, ir vaikams.

„Šokėja“

Balandžio 19 d. 19:30 Forum Cinemas Vingis

Tikiuosi, kad stilinga drama paskatins modernaus šokio istorijos žinovus ir apžavėtus entuziastus smalsiau pasidomėti, kiek filme palikta tikros biografijos, o kiek prigalvota fantazijų.

„Šlovė“

Balandžio 20 d. 18:30 Forum Cinemas Vingis

Balandžio 21 d. 18:40 Skalvija

Dar viena režisierių dueto, sukūrusio „Pamoką“, intriguojanti istorija. Kaip ir ankstesniame filme, kūrėjai sugeba puikiai sukurti intrigą, prikaustyti žiūrovą prie ekrano ir palikti sutrikusį bei dvejojantį. Pabaiga tikrai privers sau ir kitiems užduoti daug klausimų.

„Siera Nevada“

Balandžio 20 d. 20:15 Forum Cinemas Vingis

Cristi Puiu režisuojama kamera meistriškai nardo po buto kambarius ir koridorius, suteikdama žiūrovui „didelio paveikslo“ iliuziją. Žiūrovas tik vėliau supranta, kad šiame chaose vienas personažas yra ryškesnis. Tai – Lario, kuris, kaip ir daugelis mūsų, tokių susitikimų akivaizdoje permąsto savo vietą šeimos paslapčių ir emocijų žemėlapyje.

„Turkiškai“

Balandžio 20 d. 20:45 Forum Cinemas Vingis

Turbūt ne vienam keliautojui naujos vietos pažinimas asocijuojasi ir su vietinės virtuvės skoniais. Šiame filme dar kartą parodoma, kad tradicinis maistas yra neatsiejamas ir ne mažiau turtingas kultūros elementas.

„Pasiklydę Paryžiuje“

Balandžio 20 d. 18:15 Forum Cinemas Vingis

Balandžio 21 d. 18:00 Forum Cinemas Vingis

Žavingoje, dinamiškoje ir romantiškoje „slapstick“ komedijoje tarp linksmų pokštų, modernaus šokio elegancijos, gatvės cirko humoro, bežodžių gegų ir juoko pro ašaras nostalgiškai prisimenamos senosios legendinės prancūziškos komedijos bei atgaivinamos nebyliosios Holivudo komedijos. Ir taip gera regėti trumpą, bet mielą Pierre’o Richardo sugrįžimą.

„Moteris ir ledynas“

Balandžio 24 d. 20:15 Forum Cinemas Vingis

Kerinčio grožio melancholiškame filme Audrius Stonys tyliai susitapatina su aukštai kalnuose daug metų gyvenančios moters vienatve. Jis net nebando prakalbinti mokslininkės, tad vienintelis trumpas pabendravimas netikėtai nutraukia tą užburiančią tylą, kurią pralinksmina tik nenutrūkstantys šuns ir katino barniai.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.