Patirtimi dalinsis rytiečių vienuoliais tapę lietuviai

Organizatorių nuotr.

Trečiadienį 18 val. Vilnių tikrąją to žodžio prasme nušvies rytų kultūros vienuoliai. Paskaitos organizatoriai jau prieš dešimt dienų pranešė, jog visos vietos yra rezervuotos. Daugybė žmonių šiuo metu ieško, kur galėtų gauti bilietą iš kitų rankų. Į Vilniaus universiteto salėje (Čiurlionio g. 21) vyksiantį dvasinį renginį žada sugužėti net keli šimtai lankytojų.

Pagrindiniai vakaro „kaltininkai“ yra du buvę kursiokai, dabar jau - vienuoliai. Tai Kęstutis Marčiulynas bei Aurelijus Piešinas. Kartu jie studijavo aktorystės meną. K.Marčiulynas vėliau pasirinko tapti budistų vienuoliu, o A.Piešinas kelią rado vaišnavistų tikėjime.

Įdomaus susitikimo metu vienuoliai perduos savo patirtį ir gilindamiesi į save pasakos apie materialistinio vartotojiškumo persisotinimą. K.Marčiulynas net tris žiemos mėnesius gyveno atsiskyręs kalnų šventykloje. Vienuolį domina ne tik dvasinis gyvenimas, bet ir aktorystė, režisūra, rašymas. Jis yra parašęs knygą „Laiškai iš Drakono kalnų“, kuri savo kategorijoje tapo skaitomiausia Lietuvoje.

„Išmokome skraidyti ore kaip paukščiai, plaukti vandeny, kaip žuvys, mums trūksta tik vieno: išmokti gyventi harmonijoje su savimi pačiu.“

A.Piešinas taip pat yra keliautojas, paskaitas skaitantis įvairiausiose valstybėse. Jis jau daugiau nei 30 metų praktikuoja bhakti jogą: „Dabar, kai mes išmokome skraidyti ore kaip paukščiai, plaukti vandeny kaip žuvys, mums trūksta tik vieno: išmokti gyventi harmonijoje su savimi pačiu.“

Renginio dvasią atspindi ir tai, jog norintys įsigyti bilietą į renginį turėjo aukoti paramą – taip, kaip jie patys tai supranta. Skelbiama, jog surinktos lėšos bus panaudotos padengti salės nuomos, reklamos, kelionės, vienuolių išlaikymo ir organizavimo išlaidoms. Renginyje dalyvaus savanoriai.

Neradusiems galimybių apsilankyti šiame susitikime, visi kviečiami į spalio 7 d. vyksiantį dar platesnį susitikimą. Jame prie vienuolių prisijungs dar vienas - kunigas, brolis Arūnas Peškaitis. Rezervuoti vietas galima jau dabar šiuo adresu: www.vedukultura.lt

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.