COSMOS galerija priverčia pasijusti lyg kosmose

Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje, penktame aukšte, įsikūręs veikiantis veidrodžių kambarys COSMOS. Tai vieta, kur šviesų, veidrodžių ir garso pagalba žmonės atsiduria patalpoje, sukuriančioje keistus potyrius, kurių dauguma žmonių nėra patyrę. Kaip žinia, žemė skleidžia elektromagnetinius virpesius, kurie gali būti paversti garsu, kaip ir padaryta šioje vietoje.

Pridėkite daug mirgančių švieselių, daug atspindžių ir bus sukurta vieta, kurioje erdvė praranda savo formą, nublanksta ir laikas. Šioje salėje, kaip sako jos įkūrėjai, „galima patirti begalybės jausmą“. Nežinia, ką įkūrėjai turi omenyje, tačiau, įspūdis, ko gero, panašus lyg patekus į aplink mus supančią, begalinę visatą arba į jausmą, kuris kylą stebint žvaigždes. Žmogų stipriai veikianti šviesa ir garsas sutrikdo jo erdvės suvokimo pojūtį ir apima retai juntami jausmai.

Šią vietą įkūrė jauni vyrukai, išvažiavę į Norvegiją ir susitaupę reikiamą sumą tam, kad grįžę į Lietuvą galėtų įgyvendinti savo idėją. Jiems pavyko. Visų pirma, jie tai padarė Anykščiuose, vėliau šią salę įrengė ir sostinėje. Jų svetainėje yra nurodoma, jog šioje salėje ateityje vyks įvairios menininkų instaliacijos, kurios dar labiau pagilins čia sukuriamus įspūdžius.

Šioje salėje jau ir dabar galima rengti ekskursijas vaikams ir suaugusiems. Seanso trukmė ne ilga – tik iki keturių minučių, o kaina taip pat nėra itin didelė - 1 euras vaikams iki 12 metų ir 2 eurai visiems kitiems. Norintiems patirti bent dalelę to, ką siūlo atviras kosmosas, ši vieta turėtų palikti nemažą įspūdį. 

Paspaudę ant šios nuorodos galite peržvelgti nuotraukų galeriją iš šios salės.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.