Nouvelle Vague kūriniai skambės Vilniuje

Šį penktadienį Lietuvoje apsilankys grupė Nouvelle Vague,kurių pasiklausyti susirinks neįprastą muziką mėgstantys žmonės. Grupė pasižymi įdomiu įvairių muzikos kūrinių atlikimu, pavyzdžiui, seno amerikietiško pankroko daina, atliekama su akustinėmis gitaromis ir švelniai žodžius tariančia vokaliste, klausytojų auditorijoje nepalieka abejingų.

Nouvelle Vague - pracūzų muzikos kolektyvas, grojantis nuo 2003 metų. Jį sudaro du nuolatiniai muzikantai, įkūrėjai gitaristas Oliveris Libo ir prodiuseris bei klavišininkas Markas Kolinas. Grupės atliekamose dainose visada skamba moters balsas, ji turi daugiau nei keletą vokalisčių, kurios yra žinomos ir dėl savo solinės veiklos - Camille, Phoebe Killdeer, Mélanie Pain, ir Nadéah Miranda. Kartu su kitų, gyvų instrumentų - būgnų, klavišų, kontraboso, gitaros - pagalba, grupė sukuria naują skambesį savo plataus žanro kūriniams. 

Novelle Vauge muzikos skambesį žmonės yra linkę vadinti Bossa-Nova, o tai - portugališkas muzikos stilius, kurio elementus iš tikrųjų savo kūryboje pritaiko grupė. Skambesys yra neįtikimas todėl, nes šie atikėjai groja tik koverius t.y. svetimos kūrybos dainas, o dainos yra parinktos iš tokio plataus spektro, jog, iš pirmo žvilgsnio, atrodo nesuderinamos.

Grupės pavadinimo reikšmė - naujoji banga - simbolizuoja kino judėjimą, vykusį 20 a. 7-ajame dešimtmetyje, Prancūzijoje. Šiuo laikotarpiu kaip iš kino rago pasipylė daug naujas idėjas propaguojančių kino režisierių ir avantgardinių filmų. Novelle Vauge yra atlikusį tokių grupių, kaip Dead Kennedys, Public Image Limited, U2, Billy Idol, Frankie Goes to Hollywood, Sex Pistols, The Police, Depeche Mode kūrinius. Daug roko dainų ji perdarė į saldžias ir gašlias balades, kurių tempas sulėtintas, o muzika įgavusi daugiau akustinių variacijų.

Novelle Vauge pasižymi ir gana plačia klausytojų auditorija: grupė yra pardavusi daugiau nei keletą milijonų albumų kopijų, o jų dainų peržiūros internetinėse svetainėse siekia šimtus tūkstančių ir netgi milijonus. Šie prancūzai taip pat moka padaryti gerą renginį ant scenos, tačiau jų koncertų metų klausytojams taip pat suteikiama galimybė ramiai palinguoti klubais. Vis dėl to gerokai dažniau gyva muzika ir profesionalių muzikantų išjudina visą minią, kuri pasineria į energingus šokius.

Jau šį penktadienį (balandžio 21 d.) Compensa muzikos salėje bus galima apsilankyti Novelle Vauge grupės koncerte. Apačioje galite pasiklausyti skandalingo grupės koverio.

https://www.youtube.com/watch?v=DElRqo8u1vQ

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.