Lietuvoje skambės Gregory Porter kūryba

Balandžio 25 dieną Lietuvoje skambės populiariosios džiazo muzikos topuose grojami, „Grammy“ apdovanojimą pelniusio muzikanto Gregery Porter kūriniai. Savo koncertiniame ture atlikėjs pristatys naujausią savo albumą „Take me to the alley“.

Džiazas, nors šiek tiek primirštas jaunimo tarpe, per pastarąjį dešimtmetį ir vėl buvo atgaivintas ir įtrauktas į jaunimo klausomos muzikos sąrašus. Gregery Porter - prie to stipriai prisidėjo. Kiekvienas gyvas atlikėjo pasirodymas spinduliuoja energija, o tvirtas ir sodrus dainininko balsas, visada išlaikoma elegantiška laikysena, prašmatnūs kostiumai ir muzikos variacijos bei originalumas - patraukė klausytojus ne tik JAV, bet ir visos Europos. Pirmąjį albumą vos prieš šešerius metus išleidęs vokalistas jau yra surengęs solinį koncertą prestižinėje Londono salėje „Royal Albert Hall“, šiais metais muzikavo pagrindinėje britų muzikos festivalio „Glastonbury“ scenoje, jo naujausias diskas „Take Me To The Alley“ pakilo į populiariausių Didžiosios Britanijos albumų penketuką.

Šis muzikantas jau yra koncertavęs Lietuvoje du kartus, viešėdamas festivalyje „Kaunas Jazz“. Žiūrovams jis paliko didelį įspūdį, todėl ne keista, kad Gregery Porter ir vėl grįžo į mūsų šalį. „Gregory – vienas tų atlikėjų, su kuriais mūsų festivalį sieja tikra ir nuoširdi draugystė. Kaunas jo koncertais džiaugėsi jau du kartus, tad šį kartą nusprendėme visus šio dainininko gerbėjus susitikti Vilniuje“,- sakė „Kaunas Jazz“ meno vadovė Indrė Jučaitė.

Mažiau nei prieš dešimt metų Gregory Porter tokia sekmė nelydėjo. Jo žingsniai į profesionalią muzikantų sceną buvo sunkūs ir ilgi. Vaikystėjė ir paauglystėjė dainininkas norėjo tapti profesionaliu amerikietiško futbolo žaidėju, tačiau, patyręs traumą, šios svajonės turėjo atsisakyti.

Kai jo mama, sirgdama krūties vėžiu, gulėjo mirties patale, ji paprašė savo sūnaus, kad šis jai duotų pažadą pabandyti siekti muzikanto karjeros. Šis pažadą davė. Pirmąjį albumą „Water“ Gregory išleido 2010 metais, kai jam buvo 38-eri. Tai netradicinis debiutavusių muzikantų amžius, tačiau jo talentas JAV iškart buvo pastebėtas ir nominuotas „Grammy“ apdovanojimu, o už trečiąjį, 2013-aisiais išleistą „Liquid Spirit“, dainininkas pelnė išsvajotą statulėlę – geriausio džiazo vokalinio albumo kategorijoje.

„Turėjau nuostabų partnerį. Jis – didingas dainininkas. Aš vis dar jaučiuosi pakylėta“,- yra prisipažinusi kita 2017-ųjų „Kaunas Jazz“ žvaigždė, JAV dainininkė Dianne Reeves, kuriai Gregory padėjo įrašyti naujausią albumą „Beautiful Life“.

Dainininkas – dažnas svečias populiariuose britų TV šou, 2016-ųjų rugsėjį dalyvavo BBC surengtame festivalyje, kur greta Eltono Johno ir kitų ryškių žvaigždžių dainavo Londono Haide parke.

Pelnęs ir lietuvių simpatijas muzikantas neturi kada atsipūsti. Per metus jis surengia apie 200 koncertų. Šio, aktyvaus ir daug žadančio atlikėjo koncerte bus galima apsilankyti jau ateinantį antradienį (balandžio 25 d.), Vilniaus Compensa koncertų salėje.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.