Nuotykių ieškotojai buriasi pabėgimo kambariuose

Žmonėms, prisiskaičiusiems Šerloko Holmso nuotykių ar prisižiūrėjusiems detektyvinių filmų, dažnai trūksta nuotykių. Jie dega noru papulti į tokias situacijas, kurios reikalautų pasukti galvą taip, kaip daro detektyvai, norėdami surasti išeitį. Tokių smalsuolių tarpe ypač populiarūs tampa pabėgimo kambariai, kurių sostinėje šiuo metu yra jau daugiau nei dešimt.

Galvosūkių kambarys - ganėtinai naujoviška pramoga, kviečianti visus norinčius pamiklinti savo protą ir pažaisti detektyvus, bėglius, pagrobtuosius ar įkalintuosius. Viskas paprasta – jūs su būriu draugų esate užrakinamas kambaryje, kuris gali būti pačio įvairiausio pobūdžio. Jame paslėpta labai daug užuominų, vedančių prie kitų užuominų ir taip sudarančių galvosūkius. Šios užuominos gali būti išslapstytos po stalu, kilimais, už ventiliatoriaus grotelių, po plakatais ar net po grindimis. Ieškant užuominų Jums gali tekti skaičiuoti sudėtingus aritmetinius uždavinius, naudoti logiką, įvairias žinias ir įgūdžius – bandyti atrakinti spynas, seifus, ieškoti reikiamų skaičių kombinacijų. Be suslapstytų galvosūkių kambariuose taip pat gali pasitaikyti labirintų, gali užgesti visos šviesos, jūs galite būti surištas ar užrišamos jūsų akys. Visos šios pramogos tikslas yra komandinis darbas, linksmybės ir netikėtumai.

Štai, ką apie kambarius rašo organizatoriai:

„Veiksmas jus nukels į Šveicariją. Apiplėštas bankas ir pavogta milžiniška suma. Kartu su komanda turėsite išnarplioti paslaptingą bylą. Susidursite su netikėčiausiomis užduotimis, todėl prireiks neįprastų komandinių sprendimų“.

„Legenda byloja, jog jūs su komanda esate profesionalūs paranormalių reiškinių specialistai ir gavote užsakymą – nuraminti paslaptingojo namo dvasias. Turint jūsų patirtį, įgūdžius ir technologijas ši užduotis neturėtų būti sunki. Tačiau yra viena staigmena – namas atsiranda tik pilnaties metu ir egzistuoja tik valandą. Ar jūs sugebėsite nuraminti piktąsias dvasias ir ištrūkti iš kambario per 60 minučių?“

„Kartu su draugais realioje 700 kvadratinių metrų erdvėje bandysite surasti įšėjimą iš painaus, kupino aklaviečių ir netikėtumų labirinto. Žaidimo metu reikės įveikti ne tik savo baimes, bet ir labirinto sergėtojus, kurie naudoja garso, šviesos ir pirotechnikos efektus.“

„Kartu su savo komandos draugais esate užrakinti visiškoje tamsoje. Jūsų tikslas – nematant nieko, tačiau pasikliaujant savo pojūčiais ištrūkti iš šio pabėgimo kambario Vilniuje. Įveikite tamsos baimę!“

Šių kambarių kūrėjams tikrai netrūksta išmonės ir išradingumo. Kiekvienas nuotykių ieškotojas kartu su savo draugais gali rasti įvairiausių, jų vaizduotę lavinančių kambarių su skirtingais scenarijais. Šie žaidimai ne tik skatina ir vysto tarpusavio komunikaciją, bet ir įneša į kolektyvą geros nuotaikos, leidžia patikrinti asmenines galimybes spręsti galvosūkius ir įveikti detektyvines užduotis.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.