Krepšininkės išmėgino ugniagesių duoną

Facebook nuotr.

Aukšta nata sezoną užbaigusios Vilniaus „Kibirkšties“ žaidėjos į rankas paėmė gaisrininkų žarną. Veiksmas vyko ugniagesių gelbėtojų mokykloje, kurioje apsilankė ir praktiniuose užsiėmimuose dalyvavo dvi ekipos krepšininkės – Laurita Jurčiūtė ir Laura Juškaitė. Vilniečių klubo atstovės akcijoje dalyvavo siekdamos atkreipti dėmesį į žolės deginimo problemą.

Merginos klausė paskaitų apie ugniagesių darbo ypatybes ir išmėgino treniruočių kompleksą, kuriame jos atliko parodomuosius gelbėjimo darbus. Sportininkėms teko kopti aukštyn ant imitacinio pastato ir gesinti ugnį.

L.Jurčiūtė įžvelgė panašumų tarp krepšininkės ir ugniagesių duonos: „Abu darbai vardan sėkmės reikalauja glaudaus komandinio bendradarbiavimo. Kartais juokaujame, jog mūsų komandoje net menkiausia kibirkštis gali įžiebti ugnį, kas reiškia, jog kiekviena „Kibirkšties“ komandos narė bet kada gali iššauti ir vesti komandą į pergalę. Tiesa, ugniagesiams gelbėtojams tai turi priešingą prasmę – maža kibirkštis gali sukurti didžiulę nelaimę“.

„Esame profesionalios sportininkės, bet vietomis buvo sudėtinga.“

„Kibirkšties“ puolėja L.Juškaitė nesitikėjo, jog ugniagesių darbas gali pareikalauti tokio rimto fizinio pasiruošimo: „Buvo įdomu, tačiau net nemanėme, jog tai yra toks sunkus darbas. Esame profesionalios sportininkės, bet vietomis buvo sudėtinga“.

Kiekvienais metais Lietuvoje per 4 500 kartų ugniagesiai skuba gesinti degančios žolės. Net puse šių gaisrų persimeta ir sudegina kitus objektus. Gamtai padaromi milžiniški nuostoliai, kadangi sudega nekalti augalai ir gyvūnai, tame tarpe ir žmonės.

Pastebėjus degančią žolę, nedelsiant prašoma pranešti telefonu 112.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.