Vilniečiai dar kartą priims dviračių iššūkį

Nuotr. pixabay.com

Pasivažinėjimus dviračiu vis dažniau besirenkantys vilniečiai šiais metais vėl kviečiami dalyvauti visus Europos dviratininkus vienijančiame iššūkyje. Visą gegužės mėnesį Europos miestų gyventojai varžysis, siekdami dviračiais numinti kuo daugiau kilometrų.

Praeitais metais šiame konkurse dalyvavo 52 Europos miestai net iš 18 šalių. Skaičiuojama, kad kartu miestų gyventojai numynė daugiau nei 4 milijonus kilometrų. Sostinės gyventojai taip pat pasižymėjo puikiu rezultatu ir bendroje įskaitoje numynė net 30 tūkst. kilometrų.

Pasak sostinės mero Remigijaus Šimašiaus, Vilnius dviračių sezoną pasitinka atsinaujinęs – sutvarkyta daugelis dviračių takų, atnaujinta net 6 kilometrų takų danga, praplėstas dviračių takas Gedimino prospekte, takai įrengti Islandijos ir Universiteto gatvėse. Nepaisant to, savivaldybė ir toliau planuoja dviračių takų plėtrą: ketinama sutvarkyti dar daugiau probleminių vietų, nutiesti dar 12 kilometrų naujų, dviratėms transporto priemonėms skirtų takų.

Europos dviračių iššūkyje kviečiami dalyvauti visi sostinės gyventojai. Šis, Europą vienijantis konkursas, vyks visą gegužės mėnesį - nuo gegužės 1 iki 31 dienos. Iššūkio metu Vilniaus gyventojų numinti kilometrai bus skaičiuojami bendroje turnyrinėje lentelėje ir lyginami su kitų Europos miestų lentelėmis. Visi norintys dalyvauti kviečiami registruotis ČIA (nepamirškite pasirinkti Vilniaus komandos).

Miestų rezultatus bus galima stebėti ČIA

Daugiau informacijos rasite: http://www.cyclingchallenge.eu/lt/rules.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.