Kanų festivalyje bus pristatyta Šarūno Barto juosta

Kiekvienas metais vykstančiame, viename prestižiškiausių kino renginių – Kanų festivalyje - šiemet bus peržiūrimas ir vertinamas lietuvių režisieriaus darbas. Šarūnas Bartas festivalyje pristatys savo naujausią juostą „Šaltis“.

Filmas „Šaltis“ pasakoja apie lietuvį Roką, kuris domisi karu, todėl nusprendžia nuvykti į Ukrainos teritorijas, kur vyksta kariniai veiksmai. Nuvykęs į vietą jis sutinka du karo reporterius. Šiai trijulei kyla įvairių pavojų, jie nuolatos analizuoja savo situaciją ir kovoja su sunkumais.

Juostoje vaidina lietuvių aktorius Mantas Jančiauskas ir garsusis lenkų aktorius Andrzejus Chyras, išgarsėjęs tokiuose filmuose, kaip „Katynė“ (rež. A.Wajda), „11 minučių“ (rež. Jerzy Skolimowskis) ir „Jungtinės meilės valstijos“ (rež. Tomaszas Wasilewskis).

Filme vieną pagrindinių vaidmenų atlieka tarptautinį pripažinimą pelniusi aktorė, dainininkė ir modelis Vanesa Paradis. 1972 metais gimusi moteris nuo ankstyvos vaikystės sukasi pramogų pasaulyje. Būdama 14 metų ši prancūzė išgarsėjo su savo singlu „Joe le taxi“. Nuo 1998 iki 2012 aktorė artimai bendravo su Holivudo aktoriumi Johny Depp. Pora susilaukė dviejų vaikų.

Šarūnas Bartas - žinomas kino režisierius, 1989 m. įkūręs pirmąją Lietuvoje nepriklausomą kino studiją „Kinema“. Režisūroje debiutavęs pusiau mėgėjišku dokumentiniu filmu „Tofolarija“, vėliau dėmesį atkreipė vidutinio metražo dokumentiniu filmu „Praėjusios dienos atminimui“, kuris 1990 m. buvo apdovanotas Amsterdamo dokumentinių filmų festivalio prizu.

Tarptautinis Kanų kino festivalis (Le festival international du film de Cannes) – kino festivalis, vyksta kasmet Kanų miestelyje, Pietų Prancūzijoje. Festivalyje rodomi pilnametražiai ir trumpi meniniai bei dokumentiniai filmai iš viso pasaulio. Renginį finansuoja Prancūzijos Kultūros ministerija, Kanų miesto savivaldybė, įvairios regioninės valdžios institucijos ir privatūs rėmėjai.

Apačioje galite peržiūrėti vieną iš Šarūno Barto darbų anonsų:

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.