Išsiliejus cheminėms medžiagoms evakuotas Lietuvos apeliacinis teismas

Šiandien sostinės centre esančiame Lietuvos apeliaciniame teisme išsiliejo cheminės medžiagos, kurios teisme buvo saugomos kaip bylos įkalčiai. Į įvykio vietą išsiųstas specialistų būrys.

Pasak Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (toliau – PAGD) atstovės Lauros Valauskienės, iš Gedimino prospekto ir Vasario 16-osios gatvių kampe esančio pastato teko evakuoti 20 žmonių. Siekiant užtikrinti efektyvų specialiųjų tarnybų darbą, uždaryta Aukų gatvė, esanti prie Lietuvos apeliacinio teismo.

Lietuvos apeliacinis teismas dar iki pietų išplatino pranešimą, kuriame rašoma, jog Civilinių bylų skyriaus raštinėje šiandien pastebėta sudrėkusi prie bylos pridėta įrodymų dėžė. Netrukus paaiškėjo, jog ji skleidžia ir specifinį cheminių medžiagų kvapą.

Buvo išsiaiškinta, jog dar 2017 metais Lietuvos apeliaciniam teismui perduotoje byloje, kurioje spręstas įrodymų užtikrinimo klausimas, tirti cheminiai reagentai buvo supakuoti ir saugomi kartoninėje dėžėje.

Teismo prašymu Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje ir Visuomenės sveikatos centre iš karto pradėta tirti, ar šie reagentai nėra pavojingi žmonių sveikatai. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.