Švenčiama pasaulinė muzikos parduotuvių diena

Balandžio 22-ąją visame pasaulyje švenčiama muzikos parduotuvių diena (anglų k. Record Store Day). Už šios dienos minėjimą sostinėje, kuris vyks jau 5-ąjį kartą, atsakingas Rudninkų knygynas, prekiaujantis ne tik knygomis, bet ir muzikos kompaktais bei plokštelėmis.

2007 metais JAV daugiau nei 700 nepriklausomų muzikos prekių parduotuvių, kuriose telpa pačio įvairiausio žanro ir laikmečio muzika, susivienijo bendram tikslui - atšvęsti savo kultūrą plėtojančią veiklą. Toks masinis renginys kitoje Atlanto pusėje patraukė visų pasaulio muzikos parduotuvių dėmėsį ir paskatino prisijungti prie šventės.

Žinant tai, jog vinilinių plokštelių gamyba ir pardavimai yra labai maži, lyginant su internetu atsisiunčiamos muzikos kiekiu, šios dienos proga daugelis muzikantų, pradedant džiazo atlikėjais ir baigiant sunkiojo metalo grupėmis, įrašo savo kūrinius ir patalpina juos vinilo formatu. Taip užkietėjusiems muzikos mylėtojams sudaroma galimybė įsigyti muzikos, apvilktos senovišku skambesiu. Šių plokštelių, pasibaigus Record Store day, gauti tampa praktiškai neįmanoma. Todėl ši diena - taip pat puiki proga parduotuvių savininkams plėtoti savo komercinę veiklą, pritraukiant žmones, kuriuos domina reti kolekciniai kūriniai.

Šiemet Rudninkų knygyne bus pristatomi specialūs garsių muzikantų įrašai. Galėsite klausytis ir įsigyti David Bowie, Johny Cash, „Santana“, „Primal Scream“, „Chemical Brothers“, „Aqua“, „Def Leppard“ ir daugelio kitų žymių muzikantų bei grupių kūrybos.

13 val. Rudninkų knygyne bus pristatoma elektroninio soulo grupės „Keymono“ naujoji 12“ vinilo plokštelė „Keymono Anthology“. „Keymono Anthology“ – specialaus leidimo permatoma plokštelė, į kurią sutalpintos geriausiai įvertintos grupės dainos.

Rūdninkų knygynas balandžio 22 d. dirbs nuo 10 val. ryto iki 17 val. vakaro.

2 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.