S.Paltanavičius kvies prisiminti keliones Nemunu

Jau šį antradienį (balandžio 25 d.) 18 val. Vilniaus rotušėje bus pristatoma knyga „Nacionalinė ekspedicija: Nemunu per Lietuvą“.

Turbūt ne vienas su susižavėjimu sekė šį LRT televizijos projektą. Tiems, kurie projekto nematė, priminsime, kad tai buvo laida, panašį į dokumentinę juostą, kurioje buvo galima stebėti įžymių Lietuvos žmonių kelionę. Susėdę į didelę valtį ir plaukdami Nemunu, jie lankė vietoves, kurios retai susilaukia visuomenės dėmesio. Kelionėse dalyvavo gamtininikas Selemonas Paltanavičius, žurnalistas Edmundas Jakilaitis, istorikas prof. Alfredas Bumblauskas, lenktyninkas Benediktas Vanagas, muzikologė Zita Kelmickaitė, muzikantas Svaras – Gabrielius Liaudanskas. Savo sričių žinovai ir specialistai laidos metu pasakodavo apie kelionės metu patirtus įspūdžius, sutiktus žmones, aplankytas vietas. Iš Selemono Paltanavičiaus ir Alfredo Bumblausko kelionės metu žiūrovai girdėjo pasakojimus apie aplankytų vietovių istoriją ir gamtą. Keliautojai turėjo galimybę aplankyti įvairius amatininkus ir žmones, vienaip ar kitaip susijusius su Lietuviškuoju folkloru.

Daug pasakojimų ir vaizdų liko už kadro, todėl gamtininkas Selemonas Paltanavičius sudarė knygą apie šią ekspediciją. Knygoje aprašomi žygeivių pasakojimai, netikėti faktai, atradimai, linksmi nutikimai, pateikiami kelionių žemėlapiai, dainos, patiekalų, kurie buvo gaminami laidos metu, receptai, ir daug nuotraukų, kuriose matomi ekspedicijos dalyviai, Nemunas ir neregėta Lietuva. Tai bene vienintelė proga visus kelionių kompanionus sutikti viename renginyje. Knygos pristatymą papuoš VU KNF merginų choro „Veni Gaudere“ muzikinė programa, renginį moderuos Alvyda Bajarūnaitė. Renginys - nemokamas.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.