MINI mylėtojai surengė paradą

Vilniuje.info nuotr.

Vilniaus MINI automobilių entuziastų klubas „MINI people“ šeštadienį atidarė sezoną. Ryte mokytojų namų kiemelyje buvo surengta Atvelykio šventė, pradžiuginusi pulką vaikų, o po pietų klubo nariai rinkosi Subačiaus apžvalgos aikštelėje. Kelios dešimtys puikiai nusiteikusių MINI šeimininkų drauge su draugais ir šeimos nariais kolonoje išriedėjo į Vilniaus gatves.

Nuotraukų galeriją iš parado rasite čia.

Buvo galima išvysti pačius seniausius ir naujausius MINI modelius. Po parado automobilininkai sustojo bendrai nuotraukai ir patraukė prie šventinio stalo.

Šis klubas vienija žmones, ne tik turinčius MINI automobilį. Bendruomenė skatina bendravimą, buvimą savimi, toleranciją kelyje ir gyvenime. Nuolatos rengiami susitikimai, dalyvaujama varžybose ir kituose pasirodymuose.

MINI automobiliai buvo pradėti gaminti 1959 metais Jungtinėje Karalystėje. 1994 m. anglų koncerną nusipirko BMW automobilių gamintojai. MINI automobiliukai kuriami nedidelio dydžio, tačiau pastaraisiais metais buvo sukurti ir dideli modeliai.

Automobilis žmonių kultūroje įstrigęs ne tik kaip transporto priemonė, tačiau ir kaip mados etalonas. Septintajame dešimtmetyje juo daugiausiai važinėjo hipiai, pavertę MINI nepriklausomybės ir jaunimo kultūros simboliu.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.