„Uber“ pristatė naują programėlės funkciją

Sostinėje sparčiai populiarėjanti „Uber“ programėlė tampa dar patrauklesnė ir patogesnė vartotojams. Siekiant užtikrinti dar efektyvesnes pervežimo paslaugas, prisatyta nauja „Uber“ partnerių-vairuotojų funkcija.

Pastaroji funkcija – tikras palengvinimas „Uber“ vairuotojams, nes nuo šiol jiems nurodžius savo kelionės kryptį, sistema automatiškai parinks keleivį, keliaujantį į tą pačia miesto dalį. Tokiu būdu į konkrečias vietas vykstantys partneriai-vairuotojai galės pavežti keleivius, neskirdami tam daugiau papildomo laiko, kurio paprastai reikia vežant keleivį į kitą Vilniaus rajoną. Vairuotojams tai puiki galimybė užsidirbti ir sumažinti kuro sąnaudas, o „Uber“ keleiviai galės džiaugtis didesniu transporto pasirinkimu ir greitesniu jo atvykimu.

Pasak „Uber“ vadovo Baltijos šalyse Enn Metsar, ši funkcija taip pat gali prisidėti prie vienos opiausių sostinės transporto problemų – spūsčių mažinimo. Viena kryptimi vystančius gyventojus raginant naudotis viena transporto priemone - ne tik mažinamas transporto priemonių skaičius gatvėse, bet ir tausojama aplinka.

Naujoji „Uber“ fukcija nėra naujiena, pastaroji yra pasiteisinusi jau 136 didžiųjų pasaulio miestų. Vilniuj tampant „Uber“ miestu – naujos paslaugos tampa ne mažiau aktualios.

10 peržiūrų birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.