Antakalnyje atidarytas naujas darželis

Mažamečių tėvams, nuolat sukantiems galvą dėl vaiko vietos darželyje, savivaldybė turi gerų žinių. Žolyno gatvėje buvusias vaikų globos namų patalpas sostinės valdžia pavertė darželiu, talpinančiu net 145 darželinukus.

Naujame darželyje planuojama suformuoti 8 grupės, kurias lankyti galės mažieji vilniečiai iki septynerių metų amžiaus. Pasak vicemero V. Benkunsko, savivaldybės užsibrėžti planai kasmet sostinėje sukurti vis daugiau vietų darželinukams – sparčiai įgyvendinami.

Atnaujinant buvusių vaikų globos namų patalpas jos ne tik buvo pritaikytos vaikų darželiui. Čia renovuota šildymo sistema, elektros instaliacija, vandentiekio vamzdynai, įrengtos šildomos grindys ir sutvarkyta pastato apdaila. Siekiant užtikrinti darželinukų saugumą, renovuotas ir darželio kiemas: jį nuo šiol juosia nauja tvora, suremontuotos kieme esančios pavėsinės.

Savivaldybė džiaugiasi, jog per pirmus du šios kadencijos metus renovuotas rekordinis skaičius ugdymo įstaigų – 8 darželiai. „Žolynas“ - jau penktasis naujas valstybinis darželis sostinėje, kurio atnaujinimui valdžia skyrė daugiau kaip 470 tūkst. eurų.

Kaip infornuoja naujojo darželio vadovybė – jame vis dar yra laisvų vietų: 3-5 metų amžiaus vaikų grupėse (3 vietos) ir 5-7 metų amžiaus vaikų grupėse (5 vietos). Visi, norintys lankyti „Žolyną“, kviečiami suskubti registruotis jau dabar elektroninėje registracijos sistemoje.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.