Sostinės centre iškils naujas kvartalas

Sostinė sparčiai kratosi pastatų vaiduoklių ir toliau gerina miesto įvaizdį bei infrastruktūrą. Rinktinės ir Šeimyniškių gatvių sankirtoje kurį laiką stūksojęs apleistas sklypas netrukus virs rajono akcentu - čia ne tik iškils „ibis“ viešbutis, bet bus įrengti šiuolaikiški daugiabučiai bei komercinės patalpos.

Pasak miesto mero Remigijaus Šimašiaus, per porą metų ši teritorija turėtų pasikeisti neatpažįstamai, sostinės gyventojams ir svečiams siūlydama aukštos klasės ilgalaikius ir trumpalaikius būstus bei komercines patalpas.

„Orbis S.A.“ vykdomasis direktorius ir valdybos pirmininkas kapsulės įkasimo renginyje teigė, jog „ibis Vilnius“ bus pirmasis Lietuvoje viešbutis, turintis BREEAM sertifikatą, kuris apima šiuolaikinį dizainą, efektyvumą, komfortą bei svečių gerovę. Pasak renginio svečių, ši investicija – tai dar vienas žingsnis realizuojant „Orbis“ plėtros planus Baltijos valstybėse.

Komplekse statomas viešbutis „ibis“ atitiks tarptautinį tvariųjų pastatų standartą BREEAM (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method), kuriame bus įrengti 164 kambariai, restoranas, baras, konferencijų salės. Tai bus pirmasis Lietuvoje ekonominės klasės viešbutis, į kurį investuos „Orbis Hotel Group“. Investicijos į viešbutį sieks 11 mln. eurų.

Vis dėlto ypač svarbu tai, jog puikioje miesto vietoje naujakuriams bus galima pasiūlyti net 110 modernių butų su izoliuota nuo triukšmo kiemo erdve. Planuojama įrengti žaliasias dekoratyvines zonas, vaikų žaidimų aikšteles, modernų apšvietimą.

Komplekso statybos darbus numatoma baigti 2018 m. rudenį.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.