Vilniaus klinikinę ligoninę sudarys du padaliniai

Po ilgų diskusijų, pradėtų sujudimu dėl Antakalnio klinikinės ligoninės filialo uždarymo, sostinės taryba priėmė bendrą sprendimą. Siekiant optimizuoti Vilniaus klinikinę ligoninę nuspręsta sujungti Antakalnio g. 57 ir Antakalnio g. 124 padalinių administracijas, atsisakant besidubliuojančių paslaugų.

Nors dar 2012 metais Vilniaus universitetinę Antakalnio ligoninę nuspręsta prijungti prie Vilniaus miesto klinikinės ligoninės, penkerių metų neužteko tam, kad ligoninių administracijose įvyktų reikšmingų pokyčių – šios vis dar veikia kaip dvi atskiros, dažnai užsiimdamos vienodais darbais ir taip mažinančios produktyvumą.

Pasak sostinės mero pavaduotojo Gintauto Palucko, vykdant įskaigų sujungimo procesą nebuvo iki galo įgyvendinti esminiai sprendimai, kurie užtikrintų efektyvų įstaigų darbą.

„Dėl šios priežasties vienoje įstaigoje yra dubliuojamos administracinės veiklos. Filialas, kaip atskiras juridinis vienetas, nefunkcionuoja, tačiau išlieka atskiros administracijos, atskiri infekcijų kontrolės skyriai, atskirai organizuojami viešieji pirkimai, sudaromi sandoriai tiek dėl viešosios įstaigos Antakalnio filialo, tiek dėl pačios ligoninės. Veikia atskiros personalo, viešųjų pirkimų, finansų, vidaus medicininio audito tarnybos“.

Mero pavaduotojo teigimu, dėl šių reformų, kurios turėtų pagaliau išspręsti besidubliuojančių funkcijų klausimą, nenukentės nei sveikatos priežiūros paslaugas teikiantis personalas, nei pacientai. Nuspręsta, jog Ligoninė veiks kaip ir iki šiol, o visos medikų darbo vietos bus išsaugotos.

Sostinės klinikinė ligoninė yra viena iš didžiausių Vilniaus miesto savivaldybės sveikatos priežiūros įstaigų, kurioje labai plačiu paslaugų spektru gali naudotis ne tik Vilniaus, bet ir visos Lietuvos gyventojai.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.